PREMIERA: Mieszkanie na granicy zasięgu 4G+ z 4G i 5G to dramat

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wariujący wskaźnik 4G z 4G+ (lub LTE z LTE+ w zależności od operatora). Są to typowe objawy mieszkania na granicy zasięgu sieci komórkowej. Akurat rok temu My mobile opisywało przypadek pechowej lokalizacji 100 metrów od lepszej łączności 4G-eneracji z agregacją wielu pasm. Teraz czas powrócić do tematu, ponieważ nieco się poprawił zasięg.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W efekcie w domu nareszcie wyświetla się znaczek 4G+. Często przy okazji występuje jakże negatywny efekt co chwilę zmiany na 4G. Oznacza to znacznie większe zużycie baterii smartfonu Sony Xperia 10. Telefon bowiem szuka możliwie najlepszego (najszybszego) rodzaju łączności. Co ciekawe, podczas sprawdzania map zasięgu Plusa (macierzysty operator A2Mobile) faktycznie widać ten skrawek z końcowym pikselem.

Już nawet nie chodzi o zasięg LTE Advanced, ale pogranicze z nowszym 5G. Czerwony piksel go oznaczający wręcz nachodzi na środek budynku. Natomiast lewa jak i prawa strona dalej jest pozbawiana zasięgu 5G. Cyrk na kółkach aż chciałoby się powiedzieć. Oczywiście każdy z nas może sprawdzić swoje położenie graniczne bądź też nie. Wystarczy udać się na podstronę www.plus.pl/mapa-zasiegu lub własnego telekomu.

(fot. Sony/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12167 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt