PREMIERA: Netflix w szczytowej formie z bogatą ofertą hitów [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę dawno nie mieliśmy aż tak dużego wysypu hitów na platformie streamingowej Netflix. Wykopaliska, Malcolm & Marrie, Cząstki Kobiety, Nowiny Świata, Ukryta Gra, Twój Vincent (walczący o Oscara), Erotica 2022, Lupin (francuski serial) czy w końcu Sala Samobójców Hejter oraz Skandal Ewenement Molesty (film dokumentalny) to tylko wybrane polecane produkcje.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak w praktyce działa fantastyczny system naprzemienny My mobile po dwóch miesiącach przerwy za sprawą używania Amazon Prime Video, a wcześniej HBO GO (wkrótce HBO Max). Swoją drogą to ostatnio jest głośno o usłudze Netflix. Wszystko dlatego, gdyż amerykański gigant wideo na żądanie internecie zamierza walczyć z zjawiskiem współdzieleniem konta spoza miejsca zamieszkania rodziny (jednego gospodarstwa domowego).

Ponoć wszystkiemu winni są inwestorzy, którym nie podoba się fakt uciekania miliardów dolarów z tytułu masowego współdzielenia profili na Netflix wśród znajomych. Część użytkowników musi nawet weryfikować swoje konta za pomocą kodu SMS lub tego z poczty Email. Kończy się nam zapewne kombinowanie, choć klienci zapowiadają masowe porzucenie produktu Netflix w standardowej cenie 43 PLN (Full HD) czy 52 PLN (4K).

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SKANDAL EWENEMENT MOLESTY (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Netflix w szczytowej formie z bogatą ofertą hitów [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt