PREMIERA: Zbyt szpecący napis Zeiss na obudowie od Vivo

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kolejny wielki sukces marketingowy chińskiego koncernu Vivo. Ogłosił on bowiem partnerstwo z niemiecką firmą optyczną Zeiss. Wszak smartfony Vivo potrafią zrobić zdjęcia nocnych gwiazd na niebie, a naprawdę nie każdy producent inteligentnych telefonów komórkowych posiada taką cenną umiejętność. Nie jest to więc pusty slogan jakich wiele chociażby w reklamach telewizyjnych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Niestety nie zabrakło pewnej wpadki. Chodzi o zbyt duże wyeksponowanie napisu Zeiss na tylnym wizjerze aparatu. Można było to zrobić zdecydowanie bardziej subtelnie i delikatnie. Idealnie przykładem jest fraza Zeiss na kultowych smartfonach Nokia Lumia. Podobny styl zastosowano w telefonie Sony Xperia 5 II. Tak więc wszystko można aż chciałoby się powiedzieć. Tymczasem w Vivo estetów drażni już na wstępie ten błękit.

Wygląda on trochę tak jak naklejka Intel Core lub zielona Nvidia GeForce oznaczające dużą wydajność obliczeniową. Tutaj producent chce mocno sygnalizować najlepsze zdjęcia wykonywane urządzeniem marki Vivo. No cóż, trzeba się z tym pogodzić. Największy babol w historii brzydoty telekomunikacyjnej mieliśmy zaś w przypadku smartfonów Oppo Reno Glow z gigantycznym wręcz napisem na tylnej klapce obudowy robiącym za reklamę.

(fot. Vivo/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11712 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt