Sporo tych klientów z telefonami 5G w T-Mobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Choć sytuacja technologii 5G w Polsce jest jeszcze w głębokich powijakach (stąd wielu świadomych użytkowników używa określenia fake 5G) to naprawdę sporą liczbą klientów z smartfonami wspierającymi standard nowej piątej generacji może się pochwalić magentowy operator. W T-Mobile Polska aż 60 tysięcy użytkowników ma telefony z 5G.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Biorąc pod uwagę świeżość nowego super szybkiego mobilnego internetu jest to całkiem niezły wynik. Z pewnością nie każdy nawet miłośnik mobilności ma smartfon z 5G w kieszeni. Wciąż pracują na słuchawkach z starym poczciwym 4G+ (LTE+) z agregacją wielu pasm. To nie koniec smaczków. T-Mobile na kartę nareszcie wprowadzi 5G dla konsumentów na kartę. Stanie się to jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku.

Tak więc na wakacje pojedziemy sobie nad morze czy w góry z terminalem 5G w Pre-paid. Czerwiec to ostateczny miesiąc na jego wdrożenie w praktyce. Przez to T-Mobile dołączy do innych dużych sieci komórkowych z wsparciem 5G. Pierwszy w tym temacie był Play, drugi Plus i trzeci Orange na kartę. Do tego należy doliczyć operatorów wirtualnych MVNO jak chociażby Lajt Mobile. Oby było ich jak najwięcej.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12227 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Sporo tych klientów z telefonami 5G w T-Mobile”

  1. marco Odpowiedz

    Z zakupem smartfonu 5g radzę poczekać ponieważ sieć na docelowych pasmach ruszy dopiero w przyszłym roku. Warto zwrócić uwagę że producenci smartfonów już „zwietrzyli modę” wypuszczając smartfony 5g niekoniecznie lepsze od wersji z lte. Z reguły smartfon 5G powinien być lepszy ale tak niestety nie zawsze jest. Takim przykładem jest choćby nowy Samsung A32 gdzie w wersji 4G mamy ekran super amulet 90 Hz a w wersji 5G 60 Hz. Moim zdaniem warto zaczekać na rozstrzygnięcie przetargów i uruchomienie sieci. Wtedy również wśród smartfonów będzie większy wybór a operatorzy pewnie udostępnią 5G we wszystkich taryfach ponieważ to się opłaci nie tylko klientom ale i operatorom.

    • Kamil

      Moim zdaniem warto juz dzis miec sluchawke z 5G jako przyszłościowy zakup 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt