PREMIERA: Potężne półroczne obniżki w Lycamobile

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Lycamobile walczy jak lew o przetrwanie w arcytrudnej telekomunikacyjnej dżungli. W tej chwili zajmuje bardzo odległe przedostatnie miejsce w My mobile RANKING. Zielono-niebieski wirtualny operator MVNO wprowadził potężną obniżkę, która występowała wcześniej w formie rabatu 50% na jeden miesiąc. Teraz akcja promocyjna trwa aż pół roku, czyli 6 długich miesięcy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Spójrzmy chociażby na pakiet No Limit (rozmowy z wiadomościami SMS) Do Wszystkich M w cenie 12,50 PLN po rabacie z 25 PLN. Otrzymujemy w nim całkiem przyjemne 50 GB miesięcznie połączone z kumulacją niewykorzystanych danych przechodzące na kolejne tygodnie. Dla wielu poziom 50 GB stanie się wręcz niemożliwy do wykorzystania w telefonie. W praktyce skończy się maksymalnie na tych zużytych 35-40 GB.

Z pewnością za ten szczodry gest należy się awans w podkategorii VAS marcowego My mobile RANKING dla Lycamobile zupełnie zasłużenie. Niestety nic a nic to mu nie da, ponieważ dalej będzie okupował dolne rejony tabeli. Trzeba więc pomyśleć o całościowej poprawie oferty. Więcej szczegółów o najnowszej promocji z naprawdę dużymi zniżkami znajdziemy na dedykowanej głównej podstronie telekomu www.lycamobile.pl/pl.

(fot. Lycamobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt