PREMIERA: Trzy dobre produkcje na Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kultura i sztuka to podstawa. Zwłaszcza w dobie pandemii pozwala nam uciec od szarej rzeczywistości. W dodatku dzięki genialnemu systemowi naprzemiennemu płacimy za nią średnio zaledwie 30 PLN. Ponadto nigdy nie narzekamy na nudę, gdyż hity filmowe po czasie same się kumulują po miesiącu lub dwóch. Za chwilę My mobile przedstawi wybrane z nich.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tym razem na tapetę zostanie wzięta największa na świecie platforma streamingowa Netflix. Pierwszym polecanym filmem jest Malcolm & Marrie. Co ciekawe, obraz był nagrywany w jednym z domów w Hollywood. Kolejną niezwykle interesującą produkcją są Cząstki Kobiety, w którym występuje znany aktor Shia LaBeouf z niezłego Sokoła z Masłem Orzechowym z bardzo mądrym przesłaniem (dostępnym na HBO GO).

Na koniec warto też rzucić okiem na Wykopaliska. Jeśli filmów będzie nam za mało to na dokładkę mamy francuski serial Lupin. Swoją drogą to Netflix lubi współpracować z twórcami znad Sekwany. Wystarczy nadmienić inną produkcję serialową z polską aktorką Joanną Kulig. Chodzi o The Eddy. Trzeba przyznać, że sporo tych wszystkich propozycji się nam nazbierało. Aż chciałoby się powiedzieć nic tylko je oglądać.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY FILMU WYKOPALISKA (NETFLIX)

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Trzy dobre produkcje na Netflix [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    To bedzie dobry miesiac marzec z Netflix w genialnym systemie naprzemiennym My mobile PREMIERA, gdzie hity sie same komuluja po tygodniach posuchy 😉 #original_content

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt