PREMIERA: Gambit Królowej z genialnymi kadrami [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Trzy wieczory. W dokładnie tyle czasu na spokojnie obejrzymy kapitalny serial Gambit Królowej, w którym Polak robi międzynarodową karierę. Na szczególną uwagę zasługują w nim również genialne obrazy oraz kadry. Ogląda się to wszystko znakomicie na Apple TV i platformie streamingowej Netflix. Aż chciałoby się powiedzieć murowany kandydat na Złotą Żabę. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi oczywiście o toruński Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage, który w tym roku z uwagi na pandemię miał wydanie w wersji niestety tylko online. Oby więc za rok była to pełnowymiarowa forma offline. Natomiast niezwykle efektowne CKK Jordanki sami możemy podziwiać już teraz w widoku 3D na podstronie organizatora www.3d.camerimage.pl. To właśnie tam odbywa się wydarzenie kulturalne.

Spoglądając na te obrazy niezwykle mocno utalentowanych autorów zdjęć filmowych do serialu Gambit Królowej nachodzi jedno określenie. Kultura i sztuka pełną gębą. Dotyczy to zwłaszcza widoków starego miasta Las Vegas przedstawionego jako małe z zaledwie kilkoma budynkami na krzyż (coś jak archiwalne zdjęcia Dubaju na pustej pustyni). Poniżej prezentowany jest materiał filmowy pokazujący od kuchni kulisy tej jakże mocno udanej (wręcz hitowej) produkcji Netflix Originals. Oby było ich możliwie jak najwięcej.

(fot. Netflix/My mobile)

GAMBIT KRÓLOWEJ TO WIZUALNE ARCYDZIEŁO SZTUKI

KULISY PRODUKCJI SERIALU GAMBIT KRÓLOWEJ (NETFLIX)

My mobile LIFESTYLE to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze stylu życia z licznymi nawiązaniami do świata telekomunikacji.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt