PREMIERA: Liczba komentarzy, ciekawa nowość Google News

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Google News wprowadziło bardzo przydatne usprawnienie. Jest nim widok z liczbą komentarzy w sekcji z wynikami dotyczących wiadomości od sprawdzonych wydawców. W efekcie użytkownik internetu szybko otrzymuje jasną informację czy dane medium ma opinie. Jest to najczęściej znak potwierdzający wysoką jakość publikacji, wszak nikt nie komentuje nudnych tekstów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Ponadto są one pozbawione tzw. ładunku emocjonalnego (wskutek najczęściej przepisywania tych samych newsów przez wielkie portale niejako na akord wyłącznie pod kątem sztucznego nabijania statystyk). Zmiana z prezentacją liczby komentarzy w Google News jest już widoczna na przykładzie My mobile, co występuje na załączonym wyżej obrazku wręcz doskonale. Niestety nie widać jej w przypadku witryn stosujących system Disqus.

Tym samym mamy kolejną informację, iż nie warto stawiać na zewnętrzne rozwiązanie kosztem tych wewnętrznych. Google News akurat je ignoruje względem standardowego mechanizmu dodawania komentarzy. Zmiany są dostępne zarówno w wersji mobilnej (najczęściej smartfonowej względem tabletowej) jak i komputerowej. Oby więc zostały one dołączone także do sekcji Discover w przeglądarce Chrome na Androida oraz iOS.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt