PREMIERA: HBO logo oficjalnie wróciło

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Długo nie musieliśmy czekać na powrót logo HBO do aplikacji HBO GO. W przypadku wersji na Androida stało się to zaledwie po miesiącu. Najwidoczniej HBO Europe uznało, że faktycznie jego brak wygląda słabo. Nie ma tej marketingowej otoczki premium podczas emisji obrazu kinowego (oczywiście najlepiej w formacie filmowym do tego stworzonym 21:9).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

I pomyśleć, że zaledwie w styczniu logo HBO było niedostępne w pozycji HBO GO chociażby na iOS. Szybko poszło jakby to powiedział klasyk. Co jednak najzabawniejsze, podczas lipcowej premiery najprawdopodobniej ono znowu zniknie wraz z debiutem HBO Max (na wzór konkurencyjnych gigantów Netflix oraz Amazon Prime Video). Tak ten cały świat technologii (nie tylko tych mobilnych) jest mocno nieprzewidywalny.

Zrzut ekranu powyżej artykułu najlepiej obrazuje obecny stan (z tytułu na zielonego robota). Aktualnie mamy stary dobry półprzezroczysty znak wodny sprzed lat doskonale kojarzony jeszcze z analogowej telewizji kablowej. Cyfrowa kablówka też go posiadała, aczkolwiek z jakże magicznym wskaźnikiem HBO HD. Później nadawca usunął przedrostek HD z bliżej nieokreślonego albo znanego tylko i wyłącznie sobie powodu.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt