PREMIERA: Amazon Prime Video z nową, niebieską identyfikacją wizualną [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Platforma streamingowa Amazon Prime Video stawia na nową identyfikację wizualną. To dlatego jej ikona na iOS (w Androidzie jeszcze nie) zmieniła barwę na wyraźnie jaśniejszy odcień błękitu. Teraz już nie jest on ciemno niebieski jak dawniej z białymi literami. Obecnie czcionka jest czarna. Trzeba przyznać, iż zmiana jest przednia. Wszystko prezentuje się nowocześniej.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To chyba jest najlepsze określenie. Nawet oficjalny kanał Amazon Prime Video Polska na YouTube doczekał się zmiany ikony. Mamy więc potwierdzenie szerszej zmiany strategii opartej o wszystkie kraje dostępności usługi amerykańskiego giganta. Co ciekawe, wkrótce zadebiutuje trzeci sezon serialu Jack Ryan z polskim aktorem z serialu Na Wspólnej. Chodzi o osobę Adama Fidusiewicza. Zapowiada się nam przednia akcja.

Potwierdzają ją materiały promujące z motywami Europy chociażby poniżej artykułu. Ostatnio Amazon Prime Video mocno ulepszył aplikację na Google TV oraz starszym Android TV. Tym samym sporo dobrego dzieje się u tego coraz ważniejszego konkurenta względem gigantów Netflix czy HBO Max. Nie wolno też zapominać o ostatnim jokerze, mianowicie wiceliderze rynku VOD w Polsce pod postacią jeszcze świeżego gracza Disney+.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY TRZECIEGO SEZONU SERIALU JACK RYAN (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 12507 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Amazon Prime Video z nową, niebieską identyfikacją wizualną [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Znowu mam za darmo okres probny Amazon Prime Video, taka ciekawostka 🙂 Niestety nie widze przycisku zakupu za 10 ziko, takze Amazon stawia tylko na opcje roczna za 49 ziko i juz nie bawi sie w drobnice 😐

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt