PREMIERA: Najlepszy kanał technologiczny świata [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Polska scena YouTube od pewnego czasu ma stagnację. Ileż to bowiem można oglądać w kółko tych samych recenzji smartfonów według pewnego ciągle powtarzalnego schematu lub scenariusza. Być może to właśnie stąd wynikają spadki krajowych YouTuberów. Zupełnie inaczej sprawy się mają na amerykańskiej scenie technologicznej YouTube, od której Polacy mocno czerpią garściami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnym przykładem jest Nieantyfan inspirujący się (stosuje podobne kadry) kapitalnym twórcą MKBHD, czyli Marques Brownlee. W jednym z materiałów wyjaśnia on nawet przyczynę braku zainteresowania ze strony konsumentów smartfonami Sony. Co ciekawe, według jego materiału Xperia ma w rynku inteligentnych telefonów komórkowych udziały oscylujące w granicach 0%. Padają nawet pod jego klipem zabawne komentarze widzów.

Wystarczy nadmienić jeden z nich, że poniżej prezentowany film jest najlepszą reklamą w historii Sony Xperia. Trudno się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Popularny twórca z USA mimo tego chwali markę. My mobile miało przyjemność współpracować z jakościowym brandem Sony Xperia. Wszak obie marki są premium. W Polsce chyba najlepszymi kanałami technologicznymi są od lat Kuba Klawiter zwany także jako Klawiatur oraz Mobzilla.

(fot. MKBHD/Iconfinder/My mobile)

MKBHD WYJAŚNIA, DLACZEGO KONSUMENCI NIE KUPUJĄ SMARTFONÓW SONY

RECENZJA MKBHD SMARTFONU SONY XPERIA PRO

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Najlepszy kanał technologiczny świata [My mobile TV]”

  • OperatorzyZwrócąPiniądzePrePaid

   lenistwo i nie każdy potrzebuje atencji czy tzw. kreatywności co jest zrozumiałem, oczywiście z biegiem czasu coraz więcej contentu podobnego i różnego na YT i w życiu, normalka jednym słowem.

   Sukces nie raz szczęście lecz i nie raz to wsparcie lub spuścizna którą po prostu się wykorzystuję jak w polityce/życiu.

  • Kamil

   Sukces to fart albo praca od rana do nocy co dnia, Wojtek Sokol czerwony album

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt