PREMIERA: Smartfon z rozkładanym ekranem, zbędny bajer [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Powiedzmy sobie szczerze, ale smartfony z rozkładanym ekranem nie mają większej racji bytu. Szturmem nie zdobędą one rynku. Już pal licho ich wysoka cena na polskim rynku rzędu dwóch flagowców klasy high-end. Mimo rozłożenia, wyświetlacz w praktyce i tak jest bowiem zbyt mały do profesjonalnej pracy. Nijak się ona ma do wygodnego 13 calowego dajmy na to Macbooka od Apple.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Kto kiedykolwiek pracował w biurze na takim komputerze (nawet z Windows) ten doskonale wie jak mocno jest on wygodny i dodatkowo mobilny. Można łatwo pokazać jakiś projekt dyrektorowi w firmie. Na relatywnie małym ekranie smartfonu po rozłożeniu nie da się szybko działać jak na laptopie. Nawet netbooki 10 calowe były mało wygodne na uczelni, a co dopiero inteligentne telefony komórkowe pokroju Samsung GALAXY Z Fold2 5G. To jest tylko niewygodna atrapa notebooka, nic więcej.

Co najwyżej można się nim pobawić jako wymarły tablet. Zupełnie spokojnie dają sobie zaś radę normalne 6 calowe telefony do rozrywki typu gry z proporcjami 21:9 idealnymi również do filmów. Naprawdę nic im nie brakuje. My mobile zdecydowanie lepszą przyszłości widzi dla modeli składanych w pół na wzór kultowych klapek chociażby w takim Samsung GALAXY Z Flip 5G czy Motorola RAZR 2019. Wszystko przez jakże piękny ultra mobilny wręcz design po złożeniu bryły smartfonu do małej formy.

(fot. Samsung/My mobile)

ROZKŁADANE TELEFONY NIE BĘDĄ HITEM

MATERIAŁ PROMOCYJNY ROZKŁADANEGO SMARTFONU (SAMSUNG GALAXY Z FOLD2 5G)

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Smartfon z rozkładanym ekranem, zbędny bajer [My mobile TV]”

  1. Dns Odpowiedz

    Że tobie nie jest potr,eBay składany wyswietlacz to nie znaczy ze innym by się taki przydał panie Pismaku egoisto. Takie samo bylo gadanie a po co komu dotykowy wyswietlacz 😀

    • Kamil

      W praktyce do pracy profesjonalnej jest malo wygodne, szybko ten bajer sie nudzi

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt