PREMIERA: Wielka mobilna rewolucja

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Zapamiętajmy tę datę bardzo dokładnie. Być może 7 listopada 2018 roku jest początkiem wielkiej rewolucji mobilnej. Tylko tak należy rozumieć składane smartfony z elastycznymi ekranami, które zostały oficjalnie zaprezentowane podczas konferencji Samsung Developer Conference w San Francisco. Co ciekawe, niemalże równo dwa lata temu pojawiły się pierwsze wzory patentowe na ich temat.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Takie telefony nie będą oczywiście tanie. Według pierwszych informacji składany niczym portfel smartfon z elastycznym ekranem, bo wyginającym się w połowie ma kosztować około 2.000 dolarów. Daje to nam więc około 8.000 PLN, ale licząc marże dystrybutora oraz sklepu to spokojnie powinniśmy się zmieścić w tych 10.000 PLN (bez złotówki) za nowoczesną słuchawkę. Marketingowcy i tak zrobią z tego cenę 9.999 PLN jako okazję za innowację. Zatem 2019 rok pod tym względem zapowiada się ekscytująco.

Szkoda, że osobiście nie było się świadkiem tego kalifornijskiego przełomu. Więcej szczegółów na temat imponujących nowości Samsunga znajdziemy w jego komunikacie prasowym na www.samsungmedia.pl/pr/410128/samsung-developer-conference-2018-przelom-w-dziedzinie-sztucznej-intel. Jakby tego było mało, samo Google widzi w technologii rozkładanego wyświetlacza ogromny potencjał. Stąd już zapowiada wytyczne dla projektowania aplikacji. Dokładniejsze informacje są na www.android-developers.googleblog.com/…/unfolding-right-now-at-androiddevsummit.html.

(fot. Samsung/My mobile)

SKŁADANE SMARTFONY BĘDĄ PRZEŁOMEM

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 10978 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt