To może być dużo lepszy pomysł na składany smartfon [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Samsung, największy w galaktycznym świecie producent smartfonów ma nowy pomysł na składane smartfony. Zdaniem My mobile jest on zdecydowanie lepszy na tle rozwiązania zastosowanego w modelu GALAXY Fold. Tym razem koreański gigant nie chce na siłę robić z telefonu tabletu po rozłożeniu. Jak doskonale wiemy, segment dachówek dawno upadł.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak w przeszłości określało się tablety o przekątnej ekranu 7 cali. Samsung postawi teraz na mobilność oraz ergonomię w stylu smartfonu z klapką na wzór kultowej Motoroli RAZR. W efekcie zobaczymy GALAXY Fold 2 jako telefon z dużym ekranem po rozłożeniu idealnym do konsumowania multimediów (przypomina to nieco formę 21:9 CinemaWide znaną ze słuchawek nowej linii produktowej Sony Xperia).

Natomiast po złożeniu mamy wyjątkowej urody małe urządzenie telekomunikacyjne. Z pewnością taki pomysł spodoba się damskiej części publiczności, a może lepiej mówiąc klientek. Jeszcze za czasów feature phonów to płeć piękna zawsze chętniej kupowała tego typu telefony. Natomiast ta potocznie nazywaną brzydką stawiała na formę tzw. batonów czyli słuchawki w kształcie jednej, nieruchomej bryły.

(fot. Samsung/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SAMSUNG GALAXY FOLD 2

Przygotowane przez

jest autorem 11342 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “To może być dużo lepszy pomysł na składany smartfon [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt