Play z armią celebrytów najmniej lubianą siecią w Polsce [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Trwa wielki kryzys w sieci komórkowej Play. Z tzw. game challengera fioletowy operator w ostatnim czasie zmienił się w typowego, sytego kota. Nawet nie chce mu się zapolować na nowego klienta. Tak pełna jest miska w jego kuchni z karmą. To są skutki bycia korporacją z liczbą kilkunastu milionów konsumentów. Ma to później przełożenie na wyższe ceny oraz pogarszającą się ofertę. O tym wielkim kryzysie Play oczywiście My mobile wspominało.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Teraz mamy idealnie potwierdzenie tych słów przy okazji kolejnego raportu przenoszenia numerów, w skrócie MNP za okres 4Q/2020. I pomyśleć, że 6 lat temu Play był ulubioną siecią Polaków. Dziś absolutnie nic z tego nie zostało. P4 straciło w ostatnim kwartale kończącego roku spektakularną ilość aż 55,6 tysiąca użytkowników. Za nim na minusie było T-Mobile z 5,2 tysiącami numerów. Reszta była na plusie, mianowicie Plus (7,2 tysiąca) oraz Orange (14,1 tysięcy). Łącznie 377 tysięcy Polaków zmieniało sieć.

Nie lepiej sytuacja w Play wyglądała pod kątem całego 2020 roku. Stracił on bowiem prawie 249 tysięcy numerów. To tak, jakby z mapy Polski wyparowało całe miasto Toruń. Na minusie sporym było również T-Mobile z rezultatem niespełna 39 tysięcy użytkowników. Orange z kolei miało finalnie nadwyżkę 47 tysięcy konsumentów. Natomiast Plus aż 73 tysiące, co może nieco dziwić albo zaczyna działać magia najlepszego zasięgu 5G. W całym minionym roku 1,4 miliona użytkowników telefonii komórkowej zmieniło operatora.

(fot. Play/My mobile)

REKLAMA PLAY Z CELEBRYTAMI

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “Play z armią celebrytów najmniej lubianą siecią w Polsce [My mobile TV]”

 1. marco Odpowiedz

  Wydaje mi się że największa fala odejść z Play dopiero przed nami ponieważ wiele osób trwa w tej sieci z czystego lenistwa. Dopiero po jakimś czasie orientują się że u innych jest nie tylko lepiej ale sieć działa sprawniej a to w wielu przypadkach jest decydujący argument. Play jest postrzegany jak sieć „młodzieżowa” ze sporą liczbą osób na maksa korzystających z internetu a to przeciąża sieć.

  • Kamil

   Dla mnie Play R.I.P wraz z genialna promocja DIL w Red Bull Mobile ?

  • Kamil

   Dużo i mało, bo na trzy miesiące. Kiedyś w Red Bull Mobile miałem aż 200 GB miesięcznie do wykorzystania, a za chwile moge miec 85 GB w Orange po przejsciu z A2Mobile ?

  • Kamil

   W sumie nie, bo musiales zrobic doladowanie, zas w Orange 1 TB na karte z gory robisz 360 ziko oplate

 2. Kamil Odpowiedz

  Ciekawe kiedy Play na karte obudzi się z letargu, słabe 10 miejsce nie przystoi mu w My mobile RANKING ?

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt