Plus poszerza zasięg 5G o kolejne miasta

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Plus nie zwalnia tempa w kwestii rozbudowy zasięgu nowoczesnego standardu 5G. Zielony operator po ostatniej listopadowej modernizacji z dumą ogłasza kolejne miejscowości mogące się cieszyć dostępem do super szybkiego mobilnego internetu z prędkościami nawet 600 Mb/s. To wielki przełom w dobie wieczne zapchanego pasma 4G (LTE) z transferami 50 Mb/s osiąganymi w dzień.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na liście nowych lokalizacji znalazły się Lublin, Kielce, Białystok, Suwałki, Zamość, Płock, Sieradz, Siedlce, Łomża, Ostrołęka, Ciechanów, Konstantynów Łódzki, Bielany Wrocławskie, Dominów, Białobrzegi, Chrzanów Duży, Czosnów, Janówek Pierwszy, Józefów k/Otwocka, Kolonia Lesznowola, Laski, Michałowice k/Raszyna, Mysiadło, Nadarzyn, Nowe Iganie, Otrębusy, Radzymin, Raszyn, Rajszew, Podkowa Leśna, Brzeźno, Jamno i Białe Błota.

Niezwykle mocno cieszy zwłaszcza fakt, że również w mniejszych miastach Plus oferuje łączność 5G typu Siedlce z liczbą poniżej 100 tysięcy mieszkańców. Dzięki temu z nowych technologii będą mogli korzystać klienci nie tylko największych aglomeracji. Więcej szczegółów znajdziemy jak zawsze w dumnym komunikacie prasowym biura prasowego Polkomtela na podstronie www.plus.pl/news/art-8492-plus-poszerza-zasieg-5g.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Plus poszerza zasięg 5G o kolejne miasta”

  1. marco Odpowiedz

    Dobrze że Plus rozbudowywuje sieć 5G ale ja bym się jeszcze tak nie ekscytował. Dopiero 2022 rok będzie tak naprawdę rokiem 5G gdzie operatorzy już po przetargach będą budować sieć a na rynku będzie więcej sprawdzonych smartfonów obsługujących ten standard.

    • Kamil

      Plus i tak ostatnio robi robote w temacie 5️⃣G z kapitalnymi zasięgami, aczkolwiek w Toruniu lepszy ma Play

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt