Darmowe filmy od VOD.pl

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Klasyka polskiego kina pojawiła się zarówno w serwisie VOD.pl jak i dedykowanej aplikacji. Chodzi dokładnie aż o liczbę 100 darmowych filmów do obejrzenia za darmo. Swoją drogą to bardzo dobrze, że promowana jest rodzima kultura oraz sztuka, a nie dajmy na to ta z Hollywood. W Polsce miał powstać podobny twór wskutek połączenia wielu państwowych studiów filmowych.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie oszukujmy się jednak, ale szanse na taki obrót sprawy są praktycznie zerowe. No bo jak konkurować chociażby z wielkimi amerykańskimi wytwórniami z budżetami liczonymi w setkach milionów dolarów na film. W kraju nad Wisłą zaś są problemy z pozyskaniem sponsorów w celu sfinansowania chociażby jednej ambitnej produkcji. Jedynym ratunkiem jest chyba produkcja filmów historycznych.

Wtedy wycieczki szkolne odwiedzają szturmem kina w celu obowiązku edukacyjnego. W przeciwnym razie jest zazwyczaj wielka finansowa klapa. Tymczasem w przeszłości ambitne polskie kino zostało również udostępnione za darmo, ale na YouTube. Do dziś wybrane kanały, chociażby studia filmowego TOR są dostępne z pełnometrażowymi filmami. Potwierdza to podstrona www.youtube.com/user/StudioFilmoweTOR/videos.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11419 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt