PREMIERA: Orange znowu wygrywa grudniowy My mobile RANKING

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 6,00 na 6)
Loading...

Grudniowe, niezwykle mroźne zestawienie My mobile RANKING stało pod znakiem umocnienia pozycji sieci komórkowej T-Mobile na trzecim miejscu, dużym awansie Virgin Mobile oraz obronieniu fotelu lidera przez Orange. Takie jest chyba najlepsze podsumowanie zaistniałej sytuacji względem notowania z poprzedniego miesiąca. To przy okazji oznacza jedno.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Orange jest najlepszą siecią na kartę całego 2020 roku. Dosłownie rzutem na taśmę wygrało stan rywalizacji z A2Mobile wynikiem 7:6, choć jeszcze nie tak znowu dawno przegrywało z nim rezultatem 4:5. Rzeczywistość jednak okazała się być bardziej przewrotna, w efekcie czego nastąpiła diametralna zmiana lidera. Virgin Mobile swój duży marsz w górę zawdzięcza promocji z darmowymi 100 GB aż do wiosny. Do tego dochodzi całkiem niezły nowy pakiet No Limit.

T-Mobile zaś poszło o krok dalej, ponieważ z okazji Świąt zaoferowało swoim klientom bezpłatny Internet na całe dwa tygodnie bez żadnych limitów czy haczyków. Kapitalna akcja marketingowa jest ważna do czwartego dnia stycznia nowego roku. W tym czasie można było więc sufrować bez ograniczeń. My mobile oczywiście wyróżniło te aspekty w stosownej podkategorii usług dodanych VAS. Natomiast dokładniejsze szczegóły pozostałych kryteriów znajdziemy tradycyjnie poniżej.

(fot. Orange/My mobile)

Cena za minutę połączenia głosowego do wszystkich sieci

W tej podkategorii już dawno zaszły zmiany. A2Mobile ze nową, lepszą stawką 0,10 PLN zdobywa aż trzy oczka, które wskutek efektu domina straciły później razem tacy operatorzy jak Fakt Mobile czy Lajt Mobile. Oczywiście trójka sieci komórkowych jest identyczna jak wcześniej. Tak więc stawka 0,19 PLN przestaje gwarantować nawet symboliczny punkt. Operatorzy muszą się zdecydowanie bardziej postarać.

1. A2Mobile – 3 pkt. / 0,10 PLN za minutę

2. Fakt Mobile – 2 pkt. / 0,15 PLN za minutę

3. Lajt Mobile – 1 pkt. / 0,17 PLN za minutę

Cena za wysłaną wiadomość SMS do wszystkich sieci

Zmiany w tym aspekcie są efektem rezygnacji z krzywdzącej zasady sportowej, która w przypadku zajmowania dwóch lokat jednocześnie pomijała następne miejsce w zestawieniu (para sieci na drugim miejscu oznaczała brak punktacji dla trzeciej pozycji). W efekcie niezależnie od ilości podmiotów na danej lokacie występowała kolejna z dostępem do punktów. W ten sposób WRodzinie z A2Mobile nie wykluczało trzeciego miejsca jak poprzednio. Te zajmują teraz wspólnie Lajt Mobile oraz TuBiedronka. Ponadto Play z Red Bull Mobile stracili ważne trzy oczka.

1. Virgin Mobile/NJU Mobile/Klucz Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile – 3 pkt. / 0,09 PLN za wiadomość SMS

2. WRodzinie/A2Mobile – 2 pkt. / 0,10 PLN za wiadomość SMS

3. Lajt Mobile/TuBiedronka – 1 pkt. / 0,12 PLN za wiadomość SMS

Mobilny Internet

W tej podkategorii znowu mieliśmy spore zamieszanie. Otóż Plus z Plush wprowadzili jeszcze lepszy pakiet niż wakacyjny 120 GB za 15 PLN ważny aż 90 dni. Przez to zamienił się pozycjami z A2Mobile. W dodatku oznacza to bardzo atrakcyjny przelicznik w kwocie zaledwie 5 PLN za 40 GB. Już do 30 GB ciężko dojść przy swobodnym surfowaniu po sieci web, a co dopiero 10 GB więcej w zapasie z 40 GB. Dlatego Plus z Plush triumfują.

1. Plus/Plush (kapitalny pakiet 120 GB za 15 PLN, 0,00012 PLN/1 MB, potem lejek transferu 32 kb/s)

2. A2Mobile (rewelacyjny pakiet 15 GB za 12,90 PLN, 0,00064 PLN/1 MB, potem lejek transferu 512 kb/s)

3. Orange (kapitalny pakiet 15 GB za 15 PLN, w cenie No Limit na rozmowy i wiadomości)

Jakość sieci komórkowej

W tym aspekcie była rewolucja. Wskutek braku priorytetyzacji sieci komórkowych, gdzie wirtualni operatorzy mają takie same prędkości (na przykładzie testów Plusa, A2Mobile oraz Lajt Mobile) zdecydowano się jak najbardziej uwzględnić ten fakt. W efekcie zrezygnowano z stosowania handycapów dla tzw. W4 budującej maszty BTS. Na pozycję wicelidera wskoczyło T-Mobile (wspólnie z Heyah czy TuBiedronka) z uwagi na nieobecność lejka 15 Mb/s w wybranych ofertach dla karciarzy. Ponownie spadły ogólne transfery o średnio prawie 1 Mb/s wskutek powszechnej pandemii oraz pracy zdalnej. Więcej szczegółów znajdziemy na dedykowanej podstronie www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/listopad-2020.

1. Orange/NJU Mobile (około 32,97 Mb/s) – 3 pkt.

2. T-Mobile/Heyah/TuBiedronka (około 31,64 Mb/s)  – 2 pkt.

3. Play/Red Bull Mobile/Virgin Mobile/Mobile Vikings/Izzi Mobile/Fakt Mobile/Tijara Mobile (około 24,95 Mb/s) – 1 pkt.

No Limit

W miejscu nieco archaicznej kategorii czas ważności konta postawiono wcześniej na nowoczesne porównanie No Limitu na wszystko w ofertach Pre-paid. W drodze wyjątku jak zawsze postanowiono nagrodzić Orange. Wyróżnienie jest spowodowane bardzo dużym zestawem internetu w skali miesiąca, gdyż aż 86 GB. Są to wartości wręcz niemożliwe do wykorzystania na ekranie telefonu. Podczas testów My mobile i nielimitowanego LTE w Red Bull Mobile z trudem dochodziło się bowiem do zużycia 30 GB z pełną mobilną wolnością bez patrzenia na dane. Z kolei niezwykle mocne ostatnio T-Mobile Go dzięki oferowaniu No Limitu także na serwisy wideo VOD awansowało na pozycję wicelidera.

1. Orange (No Limit z 86 GB za 30 PLN, płatne z góry za rok 360 PLN) – 3 pkt.

2. T-Mobile (No Limit z 30 GB za 30 PLN, ale połączony z nielimitowanym VOD) – 2 pkt.

3. Lycamobile (No Limit bez MMS z 35 GB, potem lejek transferu 16 kb/s za 20 PLN) – 1 pkt.

Wartość dodana (VAS)

Na szczyt podkategorii wcześniej awansowało Orange i dalej tam pozostało. Wszystko za sprawą oferowania łączności 5G dla zawsze pomijanych użytkowników na kartę. My mobile mocno promuje tę technologię, ponieważ standard 4G jest zapchany. Stąd takie wolne prędkości mobilnego internetu. To dlatego w środku dnia ciężko mieć lepszy transfer niż mało efektowne 50 Mb/s, zaś nocną porą 100 Mb/s. Dzięki 5G podobne historie odejdą do przeszłości. Prędkości od 500 Mb/s do nawet 1 Gb/s to zupełnie nowa jakość dostępu do super szybkiej mobilnej sieci web. Wyróżnienia też przypadły T-Mobile oraz Virgin Mobile, o czym była mowa na początku artykułu.

1. Play/Plus/Plush/Lajt Mobile/Orange/T-Mobile – 3 pkt. / Play ma ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), również dochodzi włączenie pierwszy raz w historii polskiej telekomunikacji w Pre-paidzie 5G (pod warunkiem rzecz jasna posiadania telefonu z odpowiednim wsparciem) czy rekordowy na rynku lejek 1 Mb/s (jeszcze wyższy od 0,5 Mb/s w A2Mobile), Plus wzrostami w podkategorii jakość sieci ze znacznym średnim przyspieszeniem mobilnego internetu, co przekłada się również na submarkę Plush, dodatkowo mamy liczne bonusy za używanie aplikacji do zarządzania kontem oraz włączenie 5G do oferty na kartę, Lajt Mobile z kolei znowu zabłysnął nie tylko niezłym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN w pakietach internetowych, ale i także całym szeregiem mniejszych promocji typu gra Inoichi Runner, dzięki której zyskujemy dodatkowe bonusowe doładowania za darmo oraz nowe paczki No Limit, do tego dochodzi 5G w Pre-paid, Orange zaskoczył rynek tanim No Limitem w skali roku z praktycznie nieograniczonym internetem w smartfonie o wielkości prawie 85 GB miesięcznie (mimo podwyżki z 300 PLN na 360 PLN ręcznie), również dochodzą inne promocje związane z bonusowymi GB-tami czy ostatnie uruchomienie 5G dla klientów na kartę, T-Mobile mamy dostęp weekendowych bonusów, a ostatnio do atrakcyjnych warunków oglądania treści wideo z wielu popularnych serwisów VOD bez naliczania danych, a także bezpłatny Internet w aplikacji na całe dwa tygodnie z okazji Świąt bez żadnych ograniczeń

2. Red Bull Mobile/Heyah/Virgin Mobile – 2 pkt. / Red Bull Mobile jest ciągle aktywny Stan Darmowy (bezpłatne rozmowy oraz SMSy w ramach P4 przez 100 dni po doładowaniu 50 PLN), w Heyah po zasileniu minimum 20 PLN także mamy No Limit w sieci do momentu aktywności konta, jest nowe rozwiązanie Heyah 01 i powiększone bonusy GB-tów po zasileniu, Virgin Mobile po przeniesieniu numeru dodaje gratis 100 GB na całą wiosnę oraz nowe pakiety typu No Limit z atrakcyjnym przelicznikiem 1 GB za 1 PLN

3. Klucz Mobile/TuBiedronka/WRodzinie/A2Mobile – 1 pkt. / Klucz Mobile bezpłatne połączenia są standardem za 0 PLN (nie musimy niczego aktywować, ani tym bardziej kupować) nawet przez 180 dni, czyli aż pół roku po doładowaniu 50 PLN, co prawda jest w takiej sytuacji limit 12.000 minut co średnio daje około 66 minut na dzień, zaś bezpłatne rozmowy w sieci po doładowaniu 30 PLN są ważne 60 dni, co daje przelicznik w TuBiedronce (0,50 PLN dziennie), WRodzinie oferuje No Limit za 30 PLN ważny 60 dni (z lejkiem 0,5 Mb/s jak w A2Mobile), a nie miesiąc, ponadto po każdym doładowaniu można się cieszyć u niego 2 letnią ważnością konta, A2Mobile ma w garści No Limit na rynku na wszystko w cenie 19,90 PLN zawierający nielimitowane rozmowy (równiez na numery stacjonarne), SMSy (z MMSami włącznie), do tego dochodzi pakiet 15 GB (po wykorzystaniu rekordowy lejek 512 kb/s) dodatkowo dostępny w formie pojedynczego produktu za 12,90 PLN, ponadto mamy darmowy pakiet społecznościowy (Facebook i Messenger)

Ogólna klasyfikacja

W grudniowym My mobile RANKING zaledwie jeden operator mógł się pochwalić awansem. Jest to Virgin Mobile. Natomiast dziewięć sieci komórkowych pozostało na tych samych pozycjach, co wcześniej. Są to liderujące Orange, a za nim kolejno A2Mobile, T-Mobile, Red Bull Mobile, WRodzinie, Fakt Mobile, Lycamobile, Tijara Mobile i W Naszej Rodzinie. Z kolei aż dziesięć telekomów miało niepożądane spadki, mianowicie Plus, Plush, NJU Mobile, Lajt Mobile, TuBiedronka, Heyah, Play, Klucz Mobile, Mobile Vikins czy Izzi Mobile. W przyszłym miesiącu najprawdopodobniej pożegnamy z zestawienia zupełnie bezbarwne (w dodatku cennikowo drogie) od lat W Naszej Rodzinie, w którego miejsce wskoczy zupełnie nowy gracz Sztos. Zapowiada się więc ciekawe rozdanie.

My mobile RANKING (12/2020) – zestawienie najlepszych operatorów Pre-paid:

1. Orange 10 pkt. (0, 0, 1, 3, 3, 3)
2. A2Mobile 8 pkt. (3, 2, 2, 0, 0, 1)
3. T-Mobile 7 pkt. (0, 0, 0, 2, 2, 3)
4. Virgin Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 2)
5. Plus 6 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 3)
Plush 6 pkt. (0, 0, 3, 0, 0, 3)
NJU Mobile 6 pkt. (0, 3, 0, 3, 0, 0)
8. Lajt Mobile 5 pkt. (1, 1, 0, 0, 0, 3)
9. TuBiedronka 4 pkt. (0, 1, 0, 2, 0, 1)
10. Heyah 4 pkt. (0, 0, 0, 2, 0, 2)
Play 4 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 3)
Klucz Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 0, 0, 1)
Mobile Vikings 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
Izzi Mobile 4 pkt. (0, 3, 0, 1, 0, 0)
15. Red Bull Mobile 3 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 2)
WRodzinie 3 pkt. (0, 2, 0, 0, 0, 1)
Fakt Mobile 3 pkt. (2, 0, 0, 1, 0, 0)
18. Lycamobile 1 pkt. (0, 0, 0, 0, 1, 0)
Tijara Mobile 1 pkt. (0, 0, 0, 1, 0, 0)
20. W Naszej Rodzinie 0 pkt. (0, 0, 0, 0, 0, 0)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.79 komentarzy do “PREMIERA: Orange znowu wygrywa grudniowy My mobile RANKING”

  • Kamil

   Dla osob przenoszących numer trzy miesiące za free neta to duzy atut na tle zazwyczaj jednego, ktory jest pomijany jako joker podkategorii VAS 🃏

 1. Juliusz Odpowiedz

  Jak zawsze w każdej kategorii inna sieć/ dostawca neta wygrywa, jakie to jest miarodajne? PS. u mnie jakość sieci t-mobile na pierwszym miejscu, bez porównania z netem z Orange, z którym miałem częste problemy mieszkając w stolicy…

  • Kamil

   Speed Test jest najbardziej miarodajny, poniewaz robi najwiecej pomiarow 🚀

 2. szotyi Odpowiedz

  Kim trzeba być żeby dac orange punkt za jednorazowy pakiet no limit w cenie 15 zł a plus daje tez 15 GB z no limitem za 0 zł przez 30 dni 3 razy . plus/plush powinien mieć dodatkowy punkt w kategorii na miejscu 3cim mimo ze dostał juz 3 pkt n pierwszym w tej kategorii. Inaczej bedzie to niesprawiedliwe ocenianie gdyz no limit i 15 GB za 0 zł prez 90 dni co miesiac jest lepszy od jednorazowego no limitu z 15Gb za 15 zł .

  • szotyi

   Nie ma znaczenia czy orange wygrywa. Liczy sie że doszło do nieprawidłowości w produkcji. Dla mnie nie ma znaczenia kto wygrywa tylko chce rzetelności bo 11 lat zobowiazuje cie do tego.

 3. szotyi Odpowiedz

  Tmobile awansowało bo ma no limit na vod? Tmobile oferuje to od dawna. Nawet w poprzedniej taryfie. Ta usluga jest kilka lat.

 4. szotyi Odpowiedz

  Kamil zapomina o ednym.5G jak puste to ciągnie dobrze ale te hipotetyczne 500Mbps trzeba podzielić np na 100 klientów . Wyjdzie zzawrotne 5mbps.

  • Kamil

   To dopiero będzie petarda jak w Orange 1 TB na karte pojawi się 5G 💣

  • adik

   Kamil niestety nie rozumie tego że duże prędkości wynikają z bardzo małego obciążenia.
   Do tego te 5G wciąż nie jest na docelowych pasmach, bo na nie poczekamy sobie po aukcji, która pewnie znowu potrwa u nas miesiące.

  • Kamil

   Czyli co, sugerujesz potężne rozczarowanie aka klape 5G i prędkościami? 🤔

  • Kamil

   Jaram sie jak ten wspolnik Heisenberga z serialu kapitalnego Breaking Bad na Netflix 😉

 5. Marek92 Odpowiedz

  A to nie jest tak, że nasi główni operatorzy, mam namyśli T-Mobile i Orange mają te same wieże i nadajniki? Dlatego zawsze będą miały najlepsze miejsca, w zależności od miesiąca speed testu, albo jeden albo drugi będzie minimalnie lepiej 😉 ale realnie różnie wychodzi, na stronie T-Mobile zasięg 5G jest już większy przybliżając mapkę

  • Kamil

   Pamietam jak kiedys to Play byl na topie Speed Test, ale kiedys jeszcze korzystal z nadajnikow tzw. W3 operatorow strukturalnych

 6. marco Odpowiedz

  Jak to teraz dziwnie wygląda jak czytam raport przenośności numerów za 4Q Orange +14129, Play -55608? Kurcze a jeszcze niedawno Play miał 3/4 przenośności numerów.

 7. marco Odpowiedz

  Orange daje za darmo 10 Gb na ferię. Wystarczy wysłać darmowy sms na nr. 80820 o treści PAKIET10GB aby otrzymać darmowe GB na 30 dni. Można to zrobić do końca stycznia.
  Ech szkoda że inni operatorzy aż tak hojni nie są 🙁

  • Kamil

   Moj ulubiony niegdyś Red Bull Mobile ma dopiero 15 miejsce, to jest jakis dramat P4 jak można zaniedbać kapitalna markę, dawnego lidera My mobile RANKING 😐

 8. marco Odpowiedz

  Nju również rozdaje 10 Gb na 30 dni ale osoby korzystające w abonamencie w parze dostaną 20 Gb a więc Orange zaszalało.

  • Kamil

   Ciekawe jak odpali i sobie poradzi Sztos Mobile w My mobile RANKING…

 9. Kamil Odpowiedz

  BREAKING NEWS:

  Kamcio zmienia siec! Opcje są tak naprawdę trzy 😉

  1. Orange 1 TB na karte
  2. T-Mobile Go
  3. Virgin Mobile

  • OperatorzyZwrócąPiniądzePrePaid

   Kamil, Orange 1TB za 360zł bo niestety Virgin Mobile jest dla oszczędnych i mało korzystających z netu.
   Sieć T wygrywa chyba tylko tym że ma noLimits na Netfleta itp. FBuki?

   Jeszcze brakuje tej różnorodności ofert w Polsce a o cenach się nie mówi, bo wszyscy wiemy jak jest.

  • Kamil

   Znajomy po aktywacji oferty Orange mówił, że sam tam jaja iż nie da się zrobić doładowania 360 ziko i trzeba to rozbijać na dwa po 180 ziko, bugi są wszędzie 🐞

  • GaduAir

   360zł doładować? Chyba jasne jest to że są jakieś nominały doładowujące…Wiadomo każdy by chciał od grosza po różne inne kwoty ładować.

   Kamil, nadal korzystasz z Bramki SMS?

  • Kamil

   Nigdy z tego rozwiązania dla Januszy nie korzystałem, od tego są telefony 📲

  • szotyi

   Nie zmieniaj sieci bo juz nie bedzie nic takie samo.

   orange to chyba jedyny operator który nie ma stopniowania co 1 zł ponad zł. plus , tmobile , play maja stopniowanie co złotówke ponad 5 zł .

  • Kamil

   Alez to byłby piękny raj 85 GB miesięcznie z NL w Orange 🍊 #paradiso

  • Kamil

   Trzeba sie rozwijac, nie stac w miejscu stad pewna juz zmiana bardzo dobrego i taniego A2Mobile z wysoka druga pozycja w zestawieniu

 10. Kamil Odpowiedz

  Bogowie, ale paterda! Jak na pewnym stabloizowanym portalu tech. T-Mobile na karte z VoLTE i VoWi-Fi, zasłużone trzecie miejsce w klutowym My mobile RANKING 🥉

 11. marco Odpowiedz

  Na forum Plusa możemy dowiedzieć się że niestety operator tnie kolejną fajną promocję czyli 5 doładowanie gratis. Oczywiście według operatora nadal będzie ale w innej formie czyli 4 doładowania i bonus i tu jest haczyk. Ten bonus to kwota która nie będzie się wliczać do kwoty konta głównego tylko będzie można go wykorzystać na rozmowy, sms/mms i internet a więc osobą korzystającym z pakietów cyklicznych praktycznie nic nie daje. No cóż szkoda, najpierw zabrali „masz za staż” twierdząc że z promocji mało kto korzystał a teraz 5 doładowanie gratis „pięknie je modyfikując”

  • Kamil

   W styczniu pod koniec Plus traci tez promocje taniego pakietu internetowego 😐

  • adik

   Znikanie bonusów za doładowania ma związek z tym że teraz będą musieli oddawać kasę z prepaida gdy zmieniamy operatora i dotyczy to wszystkich operatorów.
   Docelowo za doładowania bonusy będą tylko na kontach promocyjnych bo te nie podlegają żadnemu zwrotowi.

  • Kamil

   Tak czy siak w lutowym moga byc spore spadki My mobile RANKING 🏆

 12. marco Odpowiedz

  Najgorsze jest to że przez tzw. „januszy biznesu” operatorzy likwidują dobre promocję. Z drugiej strony to ciekawe że komuś chciało się procesować z operatorami w sprawie pieniędzy pozostawionych na koncie i dlaczego regulamin który wyraźnie mówił o utracie środków nie został uznany? Aby taki proces przeprowadzić to ktoś musiał być mocno zdesperowany i miał sporo czasu.

  • Kamil

   Pozostalosc po komunie aka PRL i kombinatorstwo Polakow, aby przetrwac na tle bogatego Zachodu 😐

 13. OperatorzyZwrócąPiniądzePrePaid Odpowiedz

  Takie brednie wypisywać.
  MARCO i Kamil możecie się przytulić;-)

  Nie będziecie mogli za te bonusowe piniądze usług Premium wykupywać czy wysyłać charytatywnych smsów itd. XD
  Zmiana która w Polsce winna być od dawna teraz dopiero MA ruszyć i opy specjalnie odwlekają/utrudniają ten etap rozwoju a Wam to śmierdzi Januszem i PRLem:-/

  Zobaczcie statystyki na temat korzystania ze zwrotów Konsumenckich w Polsce i na Zachodzie/Świecie, Polacy nie mają szacunku do Piniądza a Wy takie łajno wyrzucacie z pod siebie…Tacy jesteście:-/

 14. adik Odpowiedz

  Nie przez „Januszy Biznesu ” operatorzy likwidują promocje, to UOKiK stoi za tym i decyzja o obowiązku zwrotu środków klientowi, coś czego nigdy wcześniej nie było, bo środki zawsze przepadały przy przenoszeniu numeru bądź utracie ważności numeru.
  Tak jak poniżej napisał ktoś oboje w tym temacie bredzicie.

  • Kamil

   Moim zdaniem lepsze są 4x kanały premium AK streaming niż tv crap 250x kanałów 🤡

 15. Kamil Odpowiedz

  Bardzo ciekawe zapowiada sie styczniowy My mobile RANKING 🏆 Oto kilka faktow:

  *poprawa Fakt Mobile
  *T-Mobile wygrywa z Orange w Speed Test
  *debiut Sztos

  Juz nie moge doczekac sie produkcji jak Warner Bros filmow w Hollywood 😉

 16. von Odpowiedz

  debiut sztos ,to kogo teraz z rankingu wyrzucisz? na stronie Tijara jak wejdziesz w abonament to wychodzi błąd 404 tak ze chyba juz sie kończą

  • Kamil

   Raczej W Naszej Rodzinie z jakze slabym od lat kompletem zer 😐

 17. szotyi Odpowiedz

  Uwaga , promocja 120 Gbb w plusie z obniżona cena do 15 zł została przedłużona do 31.03.2021.

  • Kamil

   No i bardzo dobrze, dzieki temu Plus nie spadnie w My mobile RANKING

 18. Kamil Odpowiedz

  A2Mobile wciaz jeszcze moja karta SIM, ale prowadze rozmowy z operatorem W3 z TOP 3 kultowego My mobile RANKING 🏆 i moze byc zmiana plus przelomowy PARTNER SERWISU 🚀

  • szotyi

   Ale wiesz że jak sie sparzą to beda chcieli odpowiedniego zadośćuczynienia.

  • szotyi

   Ale czekaj , jestes w a2mobile i prowadziłbyś rozmowy?
   Ty miałes już chyba partnera lajt i chyba virgin. Jak było to wiemy. Krótko.

  • Kamil

   Brak budzetow, niestety wielkie korporacje wola przepalac hajs na upadla tv na tle streamingu z TVN na czele, ktorego nie uratuje nawet Disney+ z slabym contentem typu udawane Kuchenne Rewolucje czy Hotel Paradise 🏩

   My mobile PREMIERA to jest taki HBO Max na nudnej polskiej scenie tech news copy paste 🏆 #original_content

  • Kamil

   Nie do konca jestem zadowolony z jakosci A2Mobile, a My mobile to mocno jakosciowe medium, chetnie bym sprawdzil ten quality w Orange albo T-Mobile. Ta da da da dam

  • szotyi

   Nie , nie . Ten jest w sm raz dla twojej twórczości.
   Zwłaszcza że reklama w tv jest bardziej opłacalna od reklamy na tym … ja sam nie wiem czym to jest.

  • Kamil

   Reklama w TV to miliony przepuszczane do smietnika trudno mierzalne w marketingu (malo kto ma przystawki Nielsena na tzw. grupie docelowej), glownie w celach PRowo wizuerunkowych. Nikt tych spotow nie oglada, bo wychodzi do WC albo robic herbate, a jak juz je widzi to mega irytuacja jak seria spotow przed Klanem o chorobach, klasyczne randomy bez kontekstowosci

 19. Kamil Odpowiedz

  Genialne T-Mobile Go teraz z kumlacja danych GB, zasłużone trzecie miejsce w My mobile RANKING 🏆

  • szotyi

   No a wiesz że to było od poczatku w GO!? Czy ty wiesz że to działało od początku tak jak gigabank w plusie ? Rozumisz to? Sumują sie promocyjne od pocztku pod warunkiem że dodasz kolejne promocyjne GB przed upływem dotyczasowych GB promocyjnych.

  • szotyi

   Zeby takie kontenery jak ty zrozumiały. Plus to nazwał gigabank i lud roumie że to kumulacja . Tmobile nie nazwał tego wogóle. w orange free też jest kumulacja bonusowych GB i to dawno. Pod warunkiem ze uzyskadz bonsowe doładowanie przed upływem terminu w którym GB by przepadły. Orange chyab też nie nazywa tej kumulacji.

  • Kamil

   Co za fatalny marketing, brak slow. Potem sie dziwic, ze MVNO upadaja z wyjatkiem wielkich korpo, ktore mimo przepalania mln PLN na tv upadla wciaz istenieja

  • Nikttaki

   Niech ten kontener pseudotechnologiczny wreszcie upadnie.

 20. Kamil Odpowiedz

  PREMIERA najnowszego My mobile RANKING 🏆 juz w niedziele 31-sty-2021 tylko na My-mobile.pl 💎 #original_content

  • Kamil

   Już nie mogą się doczekać za free jakości premium #original_content cos jak HBO Max na tle coraz słabszego Netflix bez abo 4,99 PLN 🏆 #1 #innovate #tech #medium #poland

  • Kamil

   Tylko na miesiac zamiast cala wiosne jak w Virgin Mobile

 21. von Odpowiedz

  KAMIL nie cała wiosne tylko do wiosny (nawet nie znasz dobrze promocji) tzn do 20 marca ,to niecałe 2 miesiace ,czyli 20 dni dłuzej niz MOBILE vikings liczac od dzis

  • Kamil

   To i tak lepej, aczkolwiek Mobile Vikings za ten bonus dostanie nagrode w podkategorii VAS

  • Kamil

   Juz jest PREMIERA na glownej My-mobile.pl 🔥

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt