PREMIERA: iPhony 15 Pro oficjalnie stały się konsolą do gier [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Mamy chyba największy w historii telekomunikacji przełom mobilnego gamingu. Nie bójmy się tego słowa powiedzieć. Takie gry jak Resident Evil Village (było na Google Stadia), Resident Evil 4, Death Stranding i Assassin’s Creed Mirage w formie natywnej zawitają bowiem na nowoczesne smartfony od Apple. Chodzi o najwydajniejsze modele iPhone 15 Pro z iPhone 15 Pro Max.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

To gigantyczny przełom, ponieważ nie używamy chmury wraz prądożernym internetem jak w Xbox Cloud Gaming (Game Pass Ultimate). Znając dokładność szczegółów firmy z Cupertino, grafika przed momentem czterech nadmienionych pozycji będzie zbliżona poziomem do tego co możemy oglądać na konsoli Xbox Series S/X. Gdy jeszcze skorzystamy w funkcji klonowania obrazu AirPlay na duży ekran telewizora z podłączonym przez Bluetooth padem PlayStation 5 to na dobrą sprawę mamy wszystko do wygodnej zabawy.

W iPhonach bowiem podczas używania tej opcji ekran sprytnie przygasa, a to oznacza kolejne dodatkowe godziny bez potrzeby korzystania z ładowarki. Jednak i ona może być na stałe podłączona. Wtedy grać można bez limitu. Tylko zewnętrzne aplikacje mają czasem problem z tym przygasaniem wyświetlacza. Tak było w przeszłości chociażby z tytułem TVP VOD po jednej z aktualizacji. Przy okazji konwersji lub jak kto woli portowania gier pod nowy procesor GPU A17 Pro od Apple nie powinno być z tym kłopotów.

(fot. Apple/My mobile)

DZIĘKI KLONOWANIU OBRAZU AIRPLAY, IPHONY 15 PRO SĄ KONSOLĄ

MATERIAŁ PROMOCYJNY GRY ASSASSIN’S CREED MIRAGE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 12878 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: iPhony 15 Pro oficjalnie stały się konsolą do gier [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    Zla informacja dla milosnikow mobilnego gamingu, gra Assassin’s Creed Mirage wyjdzie dopiero w 2024 roku na iPhona 15 Pro, natomiast trzy poprzednie nadmienione w artykule zobaczymy jeszcze w tym via biuro prasowe Apple Inc

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt