PREMIERA: Rower miejski ma GPS Tracking

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To naprawdę niesamowite, że jeszcze każdy nowy kupowany rower fabrycznie nie ma montowanego nadajnika GPS (gdzieś w sekretnym miejscu). Później w momencie kradzieży błyskawicznie zostaje on zlokalizowany. Nie każdy rabuś oczywiście musi sobie zdawać sprawę z faktu umiejscowienia dedykowanego modułu jak to jest celnie oznaczone w rowerze miejskim.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Idealnie to widać na przykładzie toruńskiego jednośladu, gdzie mamy napis GPS Tracking. Dzięki temu w dedykowanej aplikacji wiadomo, gdzie dany rower w mieście się znajduje. Niby mała rzecz w systemie informatycznym, a doskonale obrazuje jak łatwo można rozwiązać pewne problemy. Nic tak bowiem nie irytuję jak kradzież ulubionego roweru zapiętego gdzieś pod klatką schodową w budynku mieszkalnym.

Baterię z kolei od GPS wymieniałoby się obligatoryjnie co roku lub pół. Wtedy każdy czułby bezpieczeństwo. Dodatkowo mógłby to być akumulator ładowany w domu, a nie na zasadzie kupowania kolejnego ogniwa (to mogłoby skutecznie odstraszać potencjalnych nabywców). Kto wie, może kiedyś się doczekamy jakościowego rozwiązania w formie aplikacji mobilnej połączonej z tajemnie gdzieś ukrytym nadajnikiem GPS w rowerze.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt