Duże podwyżki w MBanku, już 10 PLN miesięcznie za rzadkie używanie karty

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Według niedawnego numeru prestiżowego amerykańskiego tygodnika (chyba najlepszego pod względem jakości w kraju nad Wisłą) Newsweek Polska i jego rankingu MBank zajmuje dopiero siódme miejsce. To trochę dziwne, ponieważ na pierwszy rzut oka był on liderem swego czasu dla młodych. Liderem w badaniu jest Alior Bank. Chyba faktycznie coś mamy teraz na rzeczy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

MBank powiem raz po raz wprowadza podwyżki. Kiedyś była to kwota 6 PLN za prowadzenie karty debetowej po niespełnieniu wymogu płatności w skali miesiąca. Teraz jeszcze 7 PLN, a od marca 2021 roku aż 10 PLN. Stanie się tak jeśli nie przekroczymy wydatków w skali 30 dni w kwocie 350 PLN. W internecie momentalnie pojawiły się komentarze, iż niemiecki bank zaczyna zarabiać na zawsze poszkodowanych Polakach.

Chodziło w tym konkretnym przykładzie o działania wojenne okupanta. Prawda jest jednak inna. Bank to nie jest instytucja charytatywna. Po zdobyciu dużej ilości klientów w pozornie darmowym produkcie zaczyna się zarabianie. Jest to normalna strategia biznesowa. Konsumentom zaś nie będzie się chciało zmieniać przyzwyczajeń chociażby używania niezłej aplikacji nawet dla tej małej kwoty 10 PLN, jeśli nie wykonają stosownego obrotu. Inne darmowe banki zapewne tylko na początku takie będą.

(fot. MBank/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12041 informacji na tej witrynie.19 komentarzy do “Duże podwyżki w MBanku, już 10 PLN miesięcznie za rzadkie używanie karty”

  • Kamil

   Niedlugo sam zaplacisz za My mobile NETFLIX suba 4,99 PLN, chyba ze wystarczy odkodowana sekcja My mobile NEWS w celu promocji jakosci na tle darmowego tygodnia probnego 😉

   PREMIERA: Sprzedane media (aluzja do celnych filmow Klawiatura o fałszywym content marketingu) #soon

  • Nikttaki

   Wystarczą mi tytuły. Za mobile kontener nie będę płacił ani grosza. Jeszcze szybciej z tego zrezygnujesz niż wstawisz
   🐸

  • riki-tiki

   W którymś komentarzu jakiś czas temu, chyba do abonamentu w KŚ, ktoś celnie stwierdził, że Kamil to taki Rech Loch Pawlak (ten od np. Weny Kingkonga i Żeli papą) ale dziennikarstwa tech czy tam blogosfery tech w Polsce 🙂 To naprawde bys nie zaplacil, gdyby wprowadzil abo>

  • Król Bazaru

   Haha w końcu ktoś nazwał rzeczy po imieniu. Kamil w swej rakiecie tak się rozpędził, że już dawno przestał odróżniać rzeczywistość od swojego bajkowego świata w którym żyje. Brawo Riki Tiki

  • Nikttaki

   Kamil to raczej uczestnik the voice czy innego mam talent co odpada jako jeden z pierwszych w preeliminacjach jeszcze bez jurorów, gdy decyduje sam reżyser.

  • szotyi

   Kamilku, zę kto co nr1? Niezłe masz te swoje wizje.

 1. marco Odpowiedz

  MBank przypomina mi trochę Playa. Rzeczywiście kiedyś zdobył rzesze młodych użytkowników ze względu na mobilność i darmowe konta ale z czasem okazało się że inni są lepsi. Podobnie jak z Playem.
  Jedynym minusem MBanku było to że jak przez przypadek straciłeś kartę (bankoman połknął) to zostawałeś bez pieniędzy. Kilku znajomych taki problem miało jakieś 5 lat temu.

 2. szotyi Odpowiedz

  A co ? Tak cieżko wydać 350zł? Przeciez to nie chodzi o 1 transakcje ale ich sume. Nie musisz blikowac.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt