Darmowy Internet bez limitów i lejków od T-Mobile na całe dwa tygodnie to genialna promocja świąteczna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kapitalną promocję przygotowała na Święta sieć komórkowa T-Mobile. Tylko tak należy rozumieć oferowanie dla wszystkich klientów ofert abonamentowych, na kartę oraz mix darmowego, w dodatku nielimitowanego internetu na całe dwa tygodnie bez żadnych irytujących lejków. Wystarczy prosta aktywacja jak zapewnia operator za pomocą kilku kliknięć w aplikacji Mój T-Mobile.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Informacje zza kulis My mobile BACKSTAGE tylko na Facebooku

Cóż za dziwna zbieżność z nazwą My mobile, czyli moja mobilność najbardziej innowacyjnego medium technologicznego w Polsce (może to jest jakiś znak). Tym samym akcja marketingowa z bezpłatnymi 100 GB od Virgin Mobile nie była ostatnim mocnym punktem krajowej telekomunikacji. W sumie to szkoda, że T-Mobile nie dał darmowego internetu na miesiąc. Wtedy w cuglach wygrałby dedykowaną podkategorię w My mobile RANKING. Czas na jego włączenie mamy do 4 stycznia 2021 roku.

Więcej szczegółów znajdziemy na podstronie telekomu www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/prezent-na-swieta. To nie koniec jego PRowych sukcesów. Każdy pracownik T-Mobile Polska w dobie pandemii będzie mógł liczyć na wsparcie w kwocie 500 euro od koncernu Deutsche Telekom, czyli około 2.200 PLN od magentowego pracodawcy. Dokładniejsze informacje są w dumnym komunikacie prasowym firmy na www.firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/12/swiateczny-prezent-dla-pracownikow-grupy-deutsche-telekom.html.

(fot. T-Mobile/My mobile)

REKLAMA DARMOWEGO INTERNETU NA ŚWIĘTA OD T-MOBILE

Przygotowane przez

jest autorem 12969 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “Darmowy Internet bez limitów i lejków od T-Mobile na całe dwa tygodnie to genialna promocja świąteczna”

  1. adik Odpowiedz

    A kto ci broni mieć kilka starterów Kamil, do 18 stycznia można lekko z tego korzystać jak ktoś chce.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt