PREMIERA: Gigi D’Agostino z Plusem miał kiedyś wiele wspólnego [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Naprawdę trudno w to uwierzyć jak jeszcze nie mieliśmy My mobile RANKING, ale kiedyś Plus, a dokładniej mówiąc taryfa Team7 w Simplus była najlepszą ofertą na kartę na rynku na tle drogiej Idei (Pop) czy Ery GSM (Tak-Tak). Wtedy stawki hitowe wynosiły 0,39 PLN za minutę w sieci (0,78 PLN poza nią) czy 0,09 PLN za wiadomość SMS. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Warto przy okazji przypomnieć stare reklamy Plusa, które miały swój urok. Przypominały one nieco teledyski znanego włoskiego DJa, mianowicie Gigi D’Agostino z utworów Bla Bla Bla czy późniejszego hitu The Riddle (jest on prezentowany poniżej artykułu w celu porównawczym). Podobieństwo i to spore widać już na pierwszy rzut oka. W tej chwili zielony operator wcale nie notuje złych pozycji w My mobile RANKING.

Tylko tak należy rozumieć bardzo wysoką czwartą lokatę zajmowaną wspólnie z Plushem w najnowszym zestawieniu. Dużą magię miały też duże zestawy startowe z telefonem. Obecnie takich wielkich pudełek już niestety nie dostajemy, a szkoda. Niepozorny kartonik Simplusa z szeregiem wizytówek (mogliśmy tam wpisać nasz nowy numer), w którego środku znajduje się opakowanie Sony Ericsson T230 to zmierzchły relikt telekomunikacji.

(fot. Plus/My mobile)

STARA REKLAMA SIECI PLUS MA UROK

GIGI D’AGOSTINO – THE RIDDLE

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Gigi D’Agostino z Plusem miał kiedyś wiele wspólnego [My mobile TV]”

  1. Marcin Odpowiedz

    Panie Redaktorze, nie prawda, że simplus nawiązywał do Gigi D’Agostino. Ten włoski producent nawiązywał sam do kreskówki bodajże z francji z lat 60-70. Proszę sprawdzić, jak przypomnę sobie nazwę to podam, ale na pewno nie chodzi tu o GIGI.

  2. Janek Odpowiedz

    @Marcin La Linea z Włoch. Nie pamiętałem roku, ale jak sprawdziłem, to jednak nieco nowsze – lata ’70 i nieco ponad połowa ’80. Kiedyś leciało na którymś polskim programie telewizyjnym, lubiłem, aż sobie na YouTube przypomniałem teraz 🙂 Masa tego jest na YT.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt