PREMIERA: Zamiast 4.000 PLN w Google Ads, Casey Neistat zarobił aż 1,2 miliona złotych od polskiego rządu [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Internet płonie po pewnej informacji. Otóż okazało się, że amerykański znany YouTuber o nazwie Casey Neistat zainkasował aż 1,2 miliona złotych za promocję Polski od powiązanej z nią fundacji. W tym miejscu My mobile spojrzy na temat od zupełnie innej strony. Mianowicie, porównamy stawkę rządu kraju nad Wisła (kosmiczną wręcz) z tymi dostępnymi w Google Ads.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Film youtubera z Warszawą w tle wygenerował niecałe 2 miliony (dokładnie 1,6 miliona) odsłon. W polskich stawkach Google Ads oznacza to zaledwie 4.000 PLN i to maksymalnie, choć milion wyświetleń skutkuje tutaj sumą około 1.500 PLN. Tymczasem w USA są one aż 20x większe. Tym samym Casey Neistat w Stanach Zjednoczonych może liczyć na zarobek rzędu 80.000 PLN jako amerykański twórca (zdecydowanie lepiej opłacany względem polskiego). Ktoś zatem zrobił interes życia.

Porównania cyfr 1,2 mln PLN, względem 0,004 mln PLN (Polska) czy 0,08 mln PLN (USA) robią bez wątpienia duże wrażenie. Nawet gdyby dana fundacja miała wiedzę o stawkach reklamowych w Stanach Zjednoczonych to może zastosować kosztorys na poziomie 160.000 PLN odejmując prowizję niecałych 50% koncernu Google. Niestety, wiedzy tzw. know how marketingu internetowego po raz kolejny zabrakło. Wszak 0,16 mln PLN zdecydowanie lepiej wygląda na tle imponującego 1,2 mln PLN.

(fot. Casey Neistat/Google/My mobile)

REKLAMA POLSKI NA VLOGU CASEY NEISTAT

Przygotowane przez

jest autorem 12619 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Zamiast 4.000 PLN w Google Ads, Casey Neistat zarobił aż 1,2 miliona złotych od polskiego rządu [My mobile TV]”

 1. GaduAir Odpowiedz

  11 osób/kont otrzymało podobne gaże i co?
  Teraz dostaną połowę wincyj XD
  5 lat prawie, czekania na wyrok z udostępnieniem kwoty XD
  Można? Moszna…Fajnie jakbym Neistat zwrócił hajsy, wtedy byłby bardziej rozdmuchany w necie i o Polsce byłoby najgłośniej 😀
  Kaskę przesłałby na Rydzykko Cykore lub na kontrowersję jakaś 🙂
  Cyrk Polski byłby w newsach 😀
  Aaaa inni Milionerzy zrobiliby to samo więc fala byłaby duża i ile więcej by na tym zyskali ;-D To się po prostu OPŁACA!

  • Kamil

   Publiczna kasa, czyli niczyja ? #polskie_bagno #wujek_taco

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt