PREMIERA: Twórca z zerem komentarzy nie ma talentu albo charyzmy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Postępuje niestety z prędkością światła upadek jakościowy mediów technologicznych. Takie nasuwają się wnioski podczas ich przeglądania. Wybrane portale potrafią publikować nawet 50 artykułów dziennie, z których aż około 47 nie ma żadnego komentarza. To nie jest fikcja, ale jak najbardziej realna fatalna rzeczywistość jakiegokolwiek braku talentu lub charyzmy. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie sztuką jest bowiem przepisywać informacje z zachodnich źródeł na akord pod wyszukiwarkę Google. Sztuką jest zaś zainteresować czytelnika ciekawym tematem. Crapol więc postępuje w szalonym tempie. To jednak wymaga kreatywności czy pomysłowości od twórcy, a z tym jest bardzo słabo. Ileż to można czytać recenzji smartfonów jak YouTuberzy chyba je opisali już z milion razy. Wszystko się nudzi.

Użytkownik internetu w dzisiejszych czasach oczekuje jakości, za którą jest w stanie nawet zapłacić. To dlatego tak popularne są platformy VOD typu HBO GO (najlepsze filmy), Amazon Prime Video oraz Netflix. Jest to efekt upadku telewizji. Młody widz nie ma sił oglądać sztucznych psychologicznych motywów w Kuchennych Rewolucjach z rzucającymi talerzami w tle lub milionową edycję Mam Talent, gdzie coraz trudniej o niego.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Twórca z zerem komentarzy nie ma talentu albo charyzmy”

    • Kamil

      Jop, tylko brakuje inwestora aka duze medium i tresci My mobile #original_content beda docieraly do miliona Polakow z glownej strony Onet, WP lub Interia, produkt klasy premium jest juz gotowy, w dodatku robie wszystko aby nie bylo abonamentu tylko fajne marki partnerskie 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt