PREMIERA: Koniec świata jaki znamy

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Wszechobecna pandemia spowodowała, że wreszcie praca zdalna przestała być postrzegana jako coś gorszego. Wręcz przeciwnie, nie musimy dojeżdżać do biura i tracić przez to masę czasu. W dodatku uczy ona dużej dyscypliny oraz samozaparcia. Wszak fizycznie nie ma obok kierownika. Cała wydajność zależy tylko wyłącznie od naszej determinacji w celu wykonania zadania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Nie ma zmiłuj jakby to powiedział klasyk. Coraz częściej też część obowiązków spokojnie można wykonać na nowoczesnym smartfonie, najlepiej tym biznesowym i wydajnym. Wystarczy nadmienić prace związane z dużymi załącznikami w poczcie Email (średniaki potrafią się wtedy zatrzymać na kilka sekund z charakterystycznym białym ekranem). Do tego dochodzi coraz modniejsza telekonferencja, czyli wieloosobowa wideorozmowa (videocall był tak nielubiany podczas premiery technologii 3G-eneracji sprzed lat).

Mamy nawet zaburzony work-life balance przez te wszystkie inteligentne telefony komórkowe. Na dobrą sprawę non stop na nich pracujemy. Co chwilę sprawdzamy emaile w czasie wolnym. To samo dotyczy zaglądania na służbowe platformy czy systemy informatyczne. Nawet pracownicy sieci komórkowej Play po przeprowadzce do nowego biurowca działają w systemie zdalnym, aż zatęsknili za klasyczną siedzibą. Potwierdza to komunikat na oficjalnym blogu fioletowego operatora www.blogplay.pl/2020/11/dziekujemy-tasmowej-witamy-wynalazek.

(fot. Samsung/Wikipedia/Sony/My mobile)

PRACA ZDALNA STAŁA SIĘ NORMĄ NAWET NA TELEFONIE

My mobile EXTRA to nowy cykl, w którym w wybrane weekendy będą prezentowane felietony lub też artykuły o charakterze dokumentalnym mówiące o tym jak telekomunikacja zmienia otaczający nas świat.

Przygotowane przez

jest autorem 11251 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Koniec świata jaki znamy”

  1. szotyi Odpowiedz

    Upiecz chleb zdalnie , ubij świnię zdalnie i zrób kiełbase zdalnie , napraw samochód zdalnie , wyprodukuj chemie gospodarczą zdalnie , Ugotuj w restauracji zdalnie bo klientowi kurier dostarzcy jedzenie zdalnie. Znaczy na próg bloku . Mało jest branz gdzie mozna pracowac zdalnie. Np bank pozornie moze być zdlnie obsługwany – jest ryzyko przechwycenia danych klienta. Wyprodukuj buty zdalnie. Uszyj ubranie zdalnie . Tak sie nie da . Sa polskie irmy robiace buty i szyjace ubrania tu na miejscu. Wyprodukuj toruńskie pierniki zdalnie -niezgodne z zasadami hccp pieczenie przez pracowników produkcji w domu . Bądź reporterem zdalnie . Tak sie nie da.

    • Kamil

      Tez nie lubie pracy zdalnej, lepiej wyjsc i przewietrzyc sie do biura 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt