PREMIERA: The Grand Tour, wielki hit Amazon Prime Video [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Nie ulega wątpliwości, że The Grand Tour to najlepszy program motoryzacyjny świata i jednocześnie wielki hit napędzający platformę Amazon Prime Video. Trójka niezwykle mocno utalentowanych brytyjskich dziennikarzy potrafi w iście nieszablonowy sposób pokazać pasję samochodami tak, że nawet osoby niezainteresowane autami z wypiekami na twarzy oglądają kolejne odcinki.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W trzecim sezonie dosłownie każdy z nich jest ciekawy oraz udany. Takich treści premium niestety nie znajdziemy w zwykłej telewizji. Jeszcze dwa lata temu cieszyliśmy się z polskich napisów w The Grand Tour na Amazon Prime Video. Teraz możemy w każdej chwili włączyć polskiego lektora na Apple TV lub Android TV. Motoryzacyjne show wyprodukowane z wielkim rozmachem jest tym samym bardziej powszechne dosłownie dla każdego.

Dotyczy to włącznie jakości 4K dla najnowszych odbiorników telewizyjnych. My mobile wspomina o tym nieprzypadkowo. Widoki z drona podczas przygód trio prowadzących są naprawdę nietuzinkowe. Wszak podróżują oni po całym świecie w celu opowiadania anegdot. I pomyśleć, że kiedyś mocno popularna była stacja TVN Turbo z programem Operacja Tuning rapera Tede. Teraz ten kanał motoryzacyjny odchodzi w zapomnienie nawet względem utalentowanych twórców na YouTube.

(fot. Amazon Prime Video/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY THE GRAND TOUR (AMAZON PRIME VIDEO)

Przygotowane przez

jest autorem 11656 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: The Grand Tour, wielki hit Amazon Prime Video [My mobile TV]”

  1. Kamil Odpowiedz

    My mobile jest jak The Grand Tour, uchwytuje temat technologii od zupełnie innej strony (żadne nudne recenzje smartfonow) coś jak trio z UK motoryzacje 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt