PREMIERA: Serial Mr. Robot lepiej się opłaca oglądać w Amazon Prime Video niż na Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Po ostatnich naprawdę dużych podwyżkach w Netflix, używanie największej platformy streamingowej VOD świata staje się coraz mniej opłacalne. Dotyczy to najlepszego wariantu 4K w wysokiej cenie 60 PLN miesięcznie. Wszak coraz liczniejsze grono osób posiada nowoczesny telewizor w standardzie Ultra HD i to właśnie ich ta inflacja najbardziej dotyczy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Na szczęście możemy uniknąć podwyżek za sprawą Amazon Prime Video. Niech za przykład posłuży świetny serial (niczym Homeland) z licznymi motywami technologicznymi o nazwie Mr. Robot. Możemy go oglądać na platformie Amazon Prime Video w jakości 4K za jedyne 26 PLN. Dla porównania w Netflix ta przyjemność będzie nas kosztować aż 60 PLN, czyli przeszło dwa razy więcej. Jest jeszcze zacofane technologicznie HBO GO bez 4K.

Mamy do dyspozycji wyłącznie skromny wariant Full HD (jak na dzisiejsze czasy oczywiście). Co ciekawe, Amazon Prime Video wyświetla listę plików wideo w przypadku Mr. Robot z różnymi rozszerzeniami MPEG, MKV, MP4 czy WMV zupełnie tak jak w starych pirackich czasach z serwisami torrentowymi. Być może jest to taki jego Easter Egg w nawiązaniu do tematyki serialu. Potwierdza to wpis My mobile na Facebooku z informacjami zza kulis (tzw. backstage). Warto więc go śledzić, aby wiedzieć więcej.

(fot. Amazon Prime Video/Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SERIALU MR. ROBOT (2 SEZON)

Przygotowane przez

jest autorem 12360 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Serial Mr. Robot lepiej się opłaca oglądać w Amazon Prime Video niż na Netflix [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt