PREMIERA: Kiedyś Sony Xperia miała piękny efektowny interfejs [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Przenieśmy się na chwilę dekadę, czyli 10 lat do tyłu do 2010 roku. Wtedy na rynku debiutowała Sony Xperia X10. Trzeba przyznać, iż smartfon miał przepiękną wizualnie nakładkę od japońskiego producenta. Teraz ten producent telefonów komórkowych jest surowy jak jajko. Pod tym określeniem należy rozumieć stosowanie praktycznie czystego Androida.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Deweloperzy z odległej Azji stosowali w autorskiej nakładce niezwykle ciekawe funkcje Timescape oraz Mediascape. Idealne ich efektowne działanie możemy zobaczyć sami na materiale promocyjnym Sony Xperia X10. Wielka szkoda, iż dziś nie mamy takich bajerów aż chciałoby się powiedzieć. Nawet najbardziej zmodyfikowany zielony robot w formie nakładek od Huawei czy Xiaomi tych rzeczy nie oferuje w oprogramowaniu.

Marka Sony jeszcze z Ericssonem w składzie pod brandem produktowym Xperia miała ogromną kreatywność twórczą. Teraz to zanikło dosłownie i w przenośni. Tylko tak należy rozumieć stopniowe zanikanie, a dokładniej mówiąc zaprzestanie rozwoju chociażby dla aplikacji Galeria. Zdaniem My mobile pozycja jest zdecydowanie przyjemniejsza w użyciu od Zdjęcia Google. Podobnie jest z usunięciem opcji automatycznego pobierania okładek do tagów utworów muzycznych w tytule Muzyka Xperia.

(fot. Sony Ericsson/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SONY XPERIA X10

Przygotowane przez

jest autorem 11852 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Kiedyś Sony Xperia miała piękny efektowny interfejs [My mobile TV]”

  1. GaduAir Odpowiedz

    Nokia na Symbianie też miała swoją fajną apkę Galerię, nazwy już nie pamiętam ALE była dobra i widowiskowa nawet po dziś dzień.

  2. Robert Odpowiedz

    Tak się składa, że miałem swego czasu Xperię z Timescape i jedyne, co pamiętam, to to, że ta funkcja klatkowała jak diabli :).

Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt