PREMIERA: Dwie wielkie zalety smartfonów Huawei

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Smartfony marki Huawei, choć pozbawione są usług Google (tak podstawowych dla wielu osób) to posiadają dwie potężne zalety, których nie sposób pominąć. Pierwszą z nich możemy odczuć niemalże natychmiast po wzięciu w dłoń inteligentnego telefonu komórkowego tego chińskiego producenta. Chodzi o kapitalną optymalizację oprogramowania.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Objawia się ona tym, że animacje działają wręcz niesamowicie płynnie. Nie ma mowy o jakiś lagach czy przycięciach jak to jest w produktach konkurencji. Śmiało można to przyrównać do poziomu iOS. Tam także wszystko pływa jak surfer na fali gdzieś w Kalifornii lub Australii w otoczeniu zawsze nieobliczalnych rekinów. Zwłaszcza w zielonym robocie płynność animacji nie jest tak oczywistą sprawą. Bywa z nią niestety różnie.

Zasada jest prosta. Im bardziej przeładowana bajerami nakładka, tym gorzej. Druga ważna zaleta smartfonów Huawei to rewelacyjny aparat. Zwłaszcza w trudnych warunkach nocną porą radzi sobie on znakomicie. W dodatku za pomocą specjalnych trybów fotografowania możliwe staje się nawet zrobienie zdjęcia gwiazd na niebie. Z pewnością przyda się on wszystkim miłośnikom kosmosu czy filmów z genialnym K-Pax na czele.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt