PREMIERA: Newsweek ma prawie takie same logo co Netflix [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

To dopiero jest zaskakująca sprawa. Logo tygodnika opinii, mianowicie Newsweek Polska jest prawie takie same jak giganta rynku VOD. Tak, chodzi o usługę Netflix. W obu przypadkach bowiem występuje charakterystyczna duża czerwona litera N. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie czasopisma powyżej artykułu (w prawy górny róg strony papierowej).

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wszak nie powinniśmy doszukiwać się tutaj naruszenia praw autorskich. Można co najwyżej mówić o przypadkowym zbiegu okoliczności. W dodatku przedsiębiorstwa pochodzą z Stanów Zjednoczonych i raczej same ze sobą nie walczą podmioty z tego samego kraju. Co innego zaś starcie na linii USA oraz Chiny. Tutaj mamy zupełnie inną sprawę o wpływy, a dokładniej mówiąc podział zysków z globalnego wdrożenia sieci 5G.

Tymczasem charakterystyczny nowy (z lepszą muzyką) wstępniak Netflix do złudzenia przypomina logo Newsweeka. Zarówno jeden jak i drugi podmiot stawia na wysokiej jakości treści zupełnie tak jak My mobile. Nie ma mowy o kopiowaniu czegoś. Chodzi o produkcję autorskich rzeczy (tzw. Netflix Originals). Z kolei Newsweek Polska nie dość, że ma jakościowe teksty to jeszcze grafiki do nich niczym w My mobile.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY NETFLIX (NOWOŚCI PAŹDZIERNIKA)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Newsweek ma prawie takie same logo co Netflix [My mobile TV]”

  1. DERICK Odpowiedz

    Nawet laik moze sie uchronic przed wiekszoscia zagrozen sieciowych, wystarczy tylko szukac mojego nicka w necie i stosowac moje porady.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt