Google nie wierzy w technologię VR, to koniec platformy Daydream

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Możemy to już oficjalnie powiedzieć. Koncern Google nie wierzy w technologię VR, czyli platformę Daydream w smartfonach. W efekcie standard ten nie będzie oficjalnie wspierany w Androidzie 11. I pomyśleć, że zapowiadała się ona tak pięknie czy spektakularnie. Tymczasem wyszła z tego klapa. Nawet okulary VR leżą oraz się kurzą w wybranych domach.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tak rzadko są używane, choć kiedyś potrafił czarować ten widok filmów na YouTube w 360 stopniach nawet z założonym w googlach iPhonem 5S z żyroskopem. Szybko jednak ten bajer się nudzi, w dodatku boli nieco głowa chwilę pod zdjęciu okularów VR. Jest to skutek nienaturalnej sztucznej symulacji świata oszukującej mózg, który za chwilę wraca do rzeczywistości. Co ciekawe, nawet Netflix ma dedykowaną aplikację VR.

Ona powinna być dostępna na Androidzie 11 w sklepie Google Play z uwagi na zewnętrzny charakter (nie produkcji Google). Wystarczy odwiedzić dedykowane repozytorium www.play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.android_vr. Naprawdę robi wrażenie ten wirtualny salon z dużym telewizorem na ścianie symulujący jakąś willę gdzieś na wzgórzach Hollywood Hills w słonecznym kalifornijskim Los Angeles.

(fot. Google/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11524 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “Google nie wierzy w technologię VR, to koniec platformy Daydream”

  1. DERICK Odpowiedz

    Nawet laik moze sie uchronic przed wiekszoscia zagrozen sieciowych, wystarczy tylko szukac mojego nicka w necie i stosowac moje porady.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt