Porównywarka rozmiarów telefonów (i nie tylko) od Orange jest całkiem niezła

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa Orange przygotowała niezwykle ciekawą i mocno praktyczną jednocześnie porównywarkę telefonów komórkowych. Oczywiście takich rozwiązań w sieci web jest sporo. Wystarczy nadmienić chociażby cenioną witrynę GSMArena.com z najlepszymi specyfikacjami wizualnie urządzeń. My mobile jednak w tym miejscu zwróci uwagę na pewien jakże genialny szczegół.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Chodzi o funkcję porównywanie rozmiarów. W przeciwieństwie do konkurencji nie ma tutaj podanych tylko suchych, nic nie mówiących rozmiarów. Mamy kapitalną animację, w której smartfon nachodzi na drugi porównywany. W efekcie jak na dłoni widzimy, o ile większy jest telefon Sony Xperia 1 na tle Xperii 10 jak na załączonym wyżej obrazku. Orange odwaliło kawał naprawdę solidnej roboty. Nie ma co do tego wątpliwości.

Jakby tego było mało, operator zajmuje obecnie wysokie drugie miejsce w My mobile RANKING, przegrywając wyłącznie z A2Mobile. W zasadzie minusem jest tylko i wyłącznie fakt nieobecności w bazie terminali niedostępnych w sklepie francuskiego telekomu. Akurat jest to zrozumiałe, ponieważ sieć nie chce wyświetlać modeli nieznajdujących się w ofercie. Więcej szczegółów znajdziemy na www.orange.pl/porownywarka.

(fot. Orange/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12248 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2022. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt