PREMIERA: Binge watching jest naprawdę super [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Binge watching jest super (dokładnie tak jak w tytule publikacji), co do tego chyba nikt nie może mieć wątpliwości. Żadna korporacja telewizyjna bowiem nie będzie zarządzała planowaniem naszego czasu. Idealnie to widać na bazie ostatniej super produkcji Netflix, mianowicie serialu Rozłąką ze znaną z Hollywood aktorką Hilary Swank.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dzięki udostępnieniu hurtem na platformie wszystkich 10 odcinków, sprawę dużego seansu (hurtem wręcz) mogliśmy załatwić w dwa wieczory. Gdyby zastosowano tradycyjny model telewizji z premierą w piątek czy sobotę, użytkownik na finał sezonu musiałby czekać około dwóch lub trzech miesięcy. Na tle dwóch dni to kolosalna różnica. Oczywiście w tym miejscu My mobile nie zdradzi czy załodze NASA udało się wylądować na Marsie.

Dla kontrastu nie wszędzie jest tak kolorowo. Amazon Prime Video bowiem zastosował klasyczne udostępnianie kolejnych odcinków The Boys co tydzień. W efekcie zniecierpliwieni fani zaczęli bojkotować produkcję stawiając jej możliwie najniższą ocenę na witrynie usługi. Swoistego rodzaju sprzeciw zapewne nic nie zdziała, ponieważ na dedykowanych portalach z filmami, serial zbiera wysokie noty. Natomiast całą Rozłąkę na Netflix możemy już teraz oglądać na www.netflix.com/pl/title/80214512.

(fot. Netflix/My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY ROZŁĄKA (SERIAL Z BINGE WATCHING)

Przygotowane przez

jest autorem 11328 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt