PREMIERA: Orange vs. A2Mobile 4:5

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ bratobójczo zapowiada się nam walka o miano najlepszej sieci komórkowej na kartę w Polsce pomiędzy Orange i A2Mobile. Na ten moment, gdyż po 3Q/2020 stan tego niezwykle mocno pasjonującego starcia wynosi 4:5. Jeszcze kwartał temu sytuacja była zupełnie inna. Prowadził bowiem pomarańczowy operator na tle tego ciemnego, w dodatku wirtualnego.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wtedy przeważało Orange z A2Mobile 4:2. Szybko więc sytuacja się zmieniła niczym w kalejdoskopie. Przed nami pozostały zaledwie trzy miesiące notowań My mobile RANKING. Innymi słowy kwartał, ale jakże kluczowy gdyż 4Q/2020. Teoretycznie więc może być nawet remis 6:6. Takiej sytuacji nie było nigdy. Oczywiście francuski telekom musiałby zaatakować broniącego od miesięcy fotelu lidera A2Mobile.

W przeciwnym razie przegra z nim o błysk szprychy. Stara jednak prawda głosi jasno. O wiceliderach nikt nie pamięta. Na kartach historii zawsze zapisuje się triumfator z pucharem w dłoniach. Tak było w piłce nożnej, kolarstwie, koszykówce oraz każdej innej dyscyplinie z rywalizacją w tle. Oby więc trzy ostatnie miesiące były również interesujące w kolejnych notowaniach My mobile RANKING.

(fot. A2Mobile/Orange/My mobile)

TOP 3 Pre-paid po 3Q/2020:

1. A2Mobile –5x złotych medali (zwycięstw)

2. Orange – 4x złote medale (zwycięstwa)

Zwycięzcy rankingów najlepszych operatorów Pre-paid (notowania 01/2020 – 09/2020):

1. Orange – Styczeń 2020

1. Orange – Luty 2020

1. A2Mobile – Marzec 2020

1. Orange – Kwiecień 2020

1. Orange – Maj 2020

1. A2Mobile – Czerwiec 2020

1. A2Mobile – Lipiec 2020

1. A2Mobile – Sierpień 2020

1. A2Mobile – Wrzesień 2020

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.13 komentarzy do “PREMIERA: Orange vs. A2Mobile 4:5”

 1. Nikttaki Odpowiedz

  Wiesz co to znaczy bratobójczo?
  Jakby Heyah bił się z T-Mobile, nju z Orange, albo a2 z plusem.
  Nie masz pojęcia co piszesz.

 2. marco Odpowiedz

  Orange ma kilka ciekawych rozwiązań odnośnie eSimu o czym dowiedziałem się z konkurencyjnego portalu i uzyskałem potwierdzenie w Orange poprzez facebook. Nie wiem czy wszystko działa na kartę ale dobrym rozwiązaniem jest korzystanie z jednego numeru na dwóch urządzeniach. Np. eSim na smartfonie i karta sim która nam zostanie na klasycznym telefonie. Ktoś zapyta po co? …są niestety sytuacje gdzie potrzebujemy mieć kontakt a wykonujemy takie czynności że smartfon może nam się rozbić jak choćby uprawianie sportu czy „sprzątanie piwnicy”. Również przy dużym pakiecie internetu który nie wykorzystujemy w smartfonie możemy włożyć kartę do routera domowego.

  • Kamil

   My mobile to nie portal, tylko jakosciowa blogosfera, chyba ze po sprzedazy medium nowy wlasciciel bedzie publikowal 30-50 tekstow dziennie (dla podbicia statystyk), najlepiej co 30 minut. Wtedy bedzie portalem 🙂

  • Kamil

   No i gitara, latwiej sie bedzie przenosilo numer bez wymiany recznej plastikow 😉

 3. Gruner Odpowiedz

  Moim zdaniem next wypada w ofertach lepiej niż a2. Choć to niszówka to jednak naprawde jest najtaniej. Jedyny minus to stałe umowy ALE 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia.

  • GRUNER

   @NISZA
   Najtańsza oferta wiąże się z miesięczną opłatą w wysokości 19,99 zł. W tej cenie otrzymujemy nielimitowane rozmowy krajowe, SMS-y i MMS-y oraz 2 GB internetu. Za 39,99 zł możemy liczyć na to samo co w tańszej ofercie, z tym że pakiet internetu jest większy – 10 GB. W planie za 49,99 zł internetu jest 20 GB, a za 59,99 zł – 30 GB. Wybór dowolnej oferty wiąże się z opłatą aktywacyjną w wysokości 19,99 zł. Podpisywana umowa jest ważna bezterminowo, a okres wypowiedzenia wynosi 30 dni.
   CO JEST W TYM BEZNADZIEJNE????

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt