PREMIERA: Cztery kanały 4K w kablówce, to robi wrażenie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Nie jest dobrze w telewizją 4K w Polsce. Wciąż bowiem mamy farsę w tym temacie. Po przeszło pół roku serwis My mobile do niego wraca. Nie ma niestety zmiany na lepsze. Wciąż telewizyjne odbiorniki 4K nie mogą bowiem wykorzystać w pełni swojego potencjału. Spójrzmy chociażby na ofertę sieci kablowej Vectra. Ma ona w niej zaledwie cztery kanały w standardzie 4K.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Są to odpowiednio Eleven Sports (1) 4K, FunBox 4K, Ultra TV 4K oraz ostatnia nowość Insight TV 4K. Gdyby do tego doliczyć jeszcze usługi premium typu Canal+ 4K, Netflix 4K czy YouTube 4K (wybrane kanały, a dokładniej mówiąc twórcy YouTuberzy) to łącznie mamy już siedem stacji w zdumiewającej jakości 4K. Być może to właśnie dlatego Vectra w najnowszym dekoderze będzie stawiać na platformę Android TV.

Dzięki niej bowiem klienci sami będą mogli instalować aplikacje streamingowe jak Amazon Prime Video 4K z treściami w możliwie najwyższym standardzie obrazu. Aktualnie mają w tej kwestii mocno ograniczone pole manewru. W Toruniu dla przykładu Vectra dysponuje maksymalną prędkością internetu 600 Mb/s (w Warszawie są aż 2 Gb/s). Dla porównania Orange w tej samej lokalizacji ma na liczniku 1 Gb/s.

(fot. Vectra/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 13130 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2024. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt