PREMIERA: Wielka pogoń sieci komórkowej Plus za Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Niezwykle ciekawie zapowiadają się następne notowania My mobile RANKING, a zwłaszcza podkategoria jakość sieci. Toczy się w niej bowiem aktualnie niezwykle zażarta walka pomiędzy operatorami Plus oraz Play. Zielony, od lat najgorszy (najwolniejszy) bowiem bardzo mocno goni tego fioletowego. Różnica między nimi wynosi już tylko 0,10 Mb/s, czyli tyle co prawie nic.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Tylko tak należy rozumieć wynik 22,96 Mb/s średniej prędkości mobilnego internetu w Play na tle 22,86 Mb/s od Plusa. Potwierdza to ceniony serwis Speed Test od lat raportujący i badający polską sieć web na www.speedtest.pl/ranking/mobile/wojewodztwo-kujawsko-pomorskie/bydgoszcz/lipiec-2020. Z pewnością wpływ na taki obrót sprawy ma bardziej masowe, powszechne włączenie 5G przez Polkomtela na tle P4.

Co warto przy okazji nadmienić, drugi telekom po T-Mobile przekracza właśnie magiczną barierę 30 Mb/s w kraju nad Wisłą. Jest nim oczywiście Orange z wynikiem 30,62 Mb/s. Ten magentowy zaś rośnie nam w oczach z kapitalnym rezultatem 32,23 Mb/s. Wielka szkoda tylko, iż wciąż on dyskryminuje karciarzy. W efekcie nigdy na własnej skórze nie poczują tych wzrostów mocy, a jedynie jakże irytujące ograniczenie 15 Mb/s.

(fot. Plus/Play/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11426 informacji na tej witrynie.9 komentarzy do “PREMIERA: Wielka pogoń sieci komórkowej Plus za Play”

  • Typ z lądu

   W kilku tak jest. Play na kartę i w promocyjnych pakietach.

  • Kamil

   Troche paradoks, gdyz jako jedyni oferuja 5G na karte 🚀

  • szotyi

   Kamil nie paradoks. Polega to na tym że oferując 5G szybciej przez inne kodowanie danych rozładowują ruch w sieci.

  • Astrodeb

   Jak ktoś ma zła taryfę to jest ograniczenie , np. RWK w play w odnowa i formuła play na kartę wyciągam ponad 300Mbps na 4G.

 1. szotyi Odpowiedz

  Paradoks Kamila taki że heyah oferuje za 25 zł 35 GB (po doładowaniu przez dedykowana stronę ) a tbombaj za 30 zł 20 GB i supernet video (po doładowaniu przez dedykowana stronę ) oraz +10 % doładowania w obu ofertach karcianych przy doładowaniu miminum 25 zł przez dedykowana strone a mimo tego jest tak nisko. Nawet plus i plush wspięły sie w góre a tmobile nisko i heyah nisko. Dodatkowe pakiety GB z przelicznikiem 1zł 1GB w heyah. Ale trzeba znać oferty operatorów a nie robic mini risercz na pomponie. Trzeba czytac regulaminy , rozumieć oferty.

  • Janek

   Wspominasz m.in. o pakietach nielimitowanych całościowych, ale ranking nie jest rankingiem ofert nielimitowanych na kartę, to tylko jeden z aspektów. W takim wypadku tego typu dobre oferty podbijają miejsce, ale nie oznaczają wysokiej pozycji automatycznie.

  • Kamil

   Otoz to, jest nawet podkategoria No Limit w kultowym My mobile RANKING dla branzy telekom 😉

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt