PREMIERA: Zielony Samsung GALAXY Note 20 jest interesujący

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Kolor złotej pustyni iPhona 8 jest przepiękny, ale nie on jedyny. Kiedyś My mobile zachwycało się złotą barwą inteligentnego telefonu komórkowego. Tym razem niniejsze najbardziej innowacyjne medium technologiczne w Polsce zwróci uwagę na niezwykle mocno interesujący zielony kolor przy okazji niedawnej premiery smartfonu Samsung GALAXY Note 20.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Trzeba przyznać, iż prezentuje się on na żywo ciekawie. Tak właśnie jest na zdjęciach portalu Telepolis. Każdy klient lubi nowości. Kto wie, może dzięki nowym propozycjom Samsunga polubi również zieleń niczym w jakimś kojącym parku. Wszytko jest możliwe. Właśnie za taki powiew świeżości trzeba pochwalić producentów. Coraz więcej bowiem na nim nudy, zaś wszystkie telefony częściej zaczynają wyglądać identycznie.

Zazwyczaj są to małe ramki i oczko albo notche. Wyłamał się z tego impasu chyba tylko Sony Mobile. Zapewne jest to skutek zanotowania pierwszych od lat zysków w sektorze smartfonowym. Innowacje więc są w cenie aż chciałoby się powiedzieć. Oby tak dalej. Wszystko to skutkuje rzecz jasna korzyściami dla klienta końcowego. Każdy bowiem lubi mieć wybór jak to było dawniej w mocno różnorodnych stylistycznie feature phonach.

(fot. Telepolis/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11048 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt