Dzięki pandemii rynek tabletów odbił się od dna

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Ależ nieprzewidywalny bywa świat. Z pewnością podobnie jest z graniem na giełdzie, gdzie większość osób traci (nawet doświadczeni inwestorzy). Właśnie bowiem okazało się, iż rynek tabletów rok do roku wzrósł aż o 26%. Był to skutek oczywiście pandemii i masowego zamknięcia w domach. W efekcie sporo konsumentów postawiło na tablety, zaś w odstawkę poszedł zakup telefonów.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

W dobie kryzysu mało kto myśli o nabywaniu kolejnego smartfonu jak obecnie używany model działa dajmy na to wciąż znakomicie. Liderem rynku jak zawsze aż chciałoby się powiedzieć jest Apple. Jego iPady mają w garści aż 38% rynku. Potem mamy Samsunga z prawie 19%, Huawei z 13% czy Amazon z 8%. Więcej dokładniejszych informacji znajdziemy w komunikacie prasowym firmy analitycznej Canalys.

Znajdziemy go na www.canalys.com/newsroom/canalys-worldwide-tablet-pc-market-Q2-2020. Morał tej historii jest prosty. Nie ma co zbyt szybko skreślać danego segmentu elektroniki użytkowej. Rzeczywistość za oknem mamy bowiem bardziej nieprzewidywalną niż to się mogło początkowo wydawać. Tak jest chociażby z sytuacją koronawirusa, która na kilka miesięcy zamroził przecież gospodarkę.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11454 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt