PREMIERA: Potężny 500 MB cache aplikacji Google Play Music

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

potezny-500-mb-cache-aplikacji-google-play-music

Czas na dobrą i złą wiadomość dotyczącą aplikacji Google Play Music lub jak kto woli Muzyka Play. Otóż ten mały tytuł w sklepie App Store waży niecałe 70 MB. Jednak gdy zaczniemy z niego korzystać z usługi streamingu muzyki (bez zapisywania plików do odsłuchu offline rzecz jasna) to na momencie z pamięci naszego iPhona ubędzie kolejne 500 MB tzw. cache. Jest to spora wada.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Dotyczy to zwłaszcza osób z 16 GB-tową wersją. Pewnie część konsumentów w momencie zakupu iPhonów sobie pomyślała, po co przepłacać za 64 GB iPhona jak i tak muzyka będzie słuchana z chmury. Musimy się zatem liczyć z ubytkiem nie marnych 70 MB, a nawet 0,5 GB danych w momencie praktycznego używania aplikacji Google Play Music. Teraz niejako na osłodę czas na tą dobrą informację.

Nadmieniony wyżej poziom zużycia pamięci 500 MB już nie rośnie. Słuchanie kolejnych streamingowanych utworów tego negatywnego efektu nie powoduje i całe szczęście. W przeciwnym wypadku zakup iPhonów w wydaniu 16 GB nie miałby najmniejszego sensu. Tak to z mądrym użyciem chmury staje się wręcz sensowny. W przeszłości My mobile wymieniało już inną sporą wadę aplikacji Google Play Music, którą był brak utworów.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Potężny 500 MB cache aplikacji Google Play Music”

  1. sev3 Odpowiedz

    Google Zdjęcia też zabiera sporo bo 359 MB. Jednak cóż to jest w zamian za szybki dostęp do biblioteki zawierającej 50 czy 100 GB zdjęć.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt