PREMIERA: Wszystko albo nic

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

wszystko-albo-nic

Już po zaledwie kilku dniach korzystania z aplikacji streamingującej muzykę o nazwie Google Play Music pojawiają się pierwsze wnioski. Bez dwóch zdań taki model udostępniania muzyki jest przyszłością całej branży. Jednak nie wolno zapominać o największej niedogodności. Nie, nie jest to zwiększony pobór mocy i krótszy czas pracy baterii. To zupełnie coś innego. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Największą bolączką usług streamingu muzyki są braki w katalogu oraz wszelkiego rodzaju wyłączności artystów, raz dla Apple Music jeszcze innym razem dla Tidal. Wszyscy przecież pamiętamy historie z usuwaniem utworów Adele czy Taylor Swift. Nie ma nic gorszego dla miłośnika muzyki niż niemożność przesłuchania ulubionego kawałka. Weźmy na ten przykład utwór Tede Zeszyt Rymów, którego nie ma w Google Play Music.

Jak na załączonym obrazku są dla odmiany inne albumy artysty, z genialnym Elliminati włącznie czy ostatnim Vanillahajs. Tak więc dla sporej grupy użytkowników zadziała zasada wszystko albo nic. Poświęcą oni te kilka godzin na skopiowanie kilku tysięcy plików MP3 na kartę pamięci microSD, by móc później uniknąć rozczarowań z brakiem jednego czy drugiego tracka. W dodatku zyskują dostęp do swojej biblioteki muzycznej offline, co ma ogromne znaczenie dla szybkości zużywania się baterii.

(fot. My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.3 komentarze do “PREMIERA: Wszystko albo nic”

  1. sev3 Odpowiedz

    I tu się zgadzam. Jedno jest tu drugie jest tam. Tu tego brakuje. Trzeba by wykupić abonament w kilku usługach żeby mieć dostęp do wszystkiego. Jeszcze gorzej pod tym względem jest z filmami w serwisach VOD.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt