Słuchawki Bluetooth w obudowie smartfonu od Xiaomi

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Pomysł ukrycia bezprzewodowych słuchawek Bluetooth w obudowie smartfonu jest genialny w swojej prostocie. Taką ideę chce wdrożyć w życie chińskie Xiaomi. I bardzo dobrze aż chciałoby się powiedzieć. Człowiek bowiem zawsze pod ręką miałby swoje ulubione pchełki. W dodatku nie musiałby nosić etui z funkcją ładowarki. Tą ostatnią opcję pełniłby przecież telefon komórkowy.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Koncept widzimy na załączonym obrazku. Nie jest to oczywiście nowość w świecie technologii mobilnych. Wcześniej rysik na podobnej zasadzie stosował Samsung. Wystarczy spojrzeć na model GALAXY Note 10. Jakby tego było mało, dzięki risikowi mogliśmy robić zdjęcia typu autoportret na zasadzie samowyzwalacza. Wszystko to było możliwe przez łączność Bluetooth, którą charakterystyczna pałeczka (cyfrowy długopis) obsługiwała.

No cóż, pozostaje zatem nic jak cierpliwie czekać na nadejście przyszłości według Xiaomi. Sporo osób z pewnością mu za to podziękuje. Komfort oraz ergonomia to podstawa. Trzeba w sposób maksymalny upraszczać codzienne niedogodności. Oby tylko wskutek patentowych zastrzeżeń (lub trolli jak kto woli) rozwiązanie było dostępne dla wszystkich producentów smartfonów, a nie wyłącznie jednego (tzw. wynalazcy).

(fot. Xiaomi/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt