PREMIERA: Magia Bluetooth 5.0 zużywającego prawie tyle samo energii co kabel [My mobile TV]

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Bluetooth 5.0 to genialny standard bezprzewodowego przesyłania danych. W dodatku jest on niezwykle mocno oszczędny energetycznie. Podczas praktycznych testów My mobile słuchawek Realme Buds Air Neo w stylu Apple AirPods doszło do nieco sensacyjnego odkrycia. Otóż 45 minut słuchania muzyki skutkowało naprawdę małym ubyciem baterii z poziomu 73% do 62% jak na powyższym zdjęciu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Podobne wyniki uzyskiwano podczas normalnego odtwarzania dźwięku po kablu na zbliżonym wolumenie 90% głośności w przypadku przewodowych Apple EarPods (dodawanych gratis do iPhonów swego czasu). Morał tej historii jest prosty. Technologia Blueooth 5.0 niemalże się zrównała z przewodami pod względem baterii. Nie mamy więc zupełnie czego się obawiać z wyjątkiem czasu pojedynczej sesji odsłuchu audio.

Po kablu możemy się bowiem cieszyć się muzyką w zasadzie w nieskończoność aż padnie bateria w telefonie. Słuchawki Bluetooth umożliwiają zabawę maksymalnie 2 godziny podczas głośnego słuchania muzyki i drugie tylko podczas połowicznej głośności (mało kto słucha swoich ulubionych wykonawców na 50% mocy regulatora). Większość raczej nie korzysta z słuchawek aż tak długo za jednym zamachem, w efekcie problem odpada.

(fot. My mobile)

MATERIAŁ PROMOCYJNY SŁUCHAWEK BEZPRZEWODOWYCH APPLE AIRPODS

Przygotowane przez

jest autorem 11587 informacji na tej witrynie.1 komentarz do “PREMIERA: Magia Bluetooth 5.0 zużywającego prawie tyle samo energii co kabel [My mobile TV]”

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt