PREMIERA: Endomondo znowu działa poprawnie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Aż chciałoby się powiedzieć nareszcie. Aplikacja Endomondo mająca problemy z GPS znowu zaczęła działać poprawnie. Przez to masa sportowców miała kłopoty później po zakończonym treningu z poprawnym wyeksportowaniem trasy do usługi Relive, która w iście magiczny animowany sposób prezentowała przebytą trasę dajmy na to wycieczki rowerowej. 

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz wszystko działa bez zarzutów. Aplikacja Relive momentalnie wyświetla powiadomienie jak tylko wykryje skończoną aktywność w Endomondo. Wcześniej nawet ręczne załadowanie czy wskazanie treningu spowodowało błąd z fix GPS. Dopiero po kilku dniach dało się wczytać przebytą trasę. Niestety, ale nikt nie ma czasu czekać 48 czy 72 godzin na łaskę algorytmów. Wszyscy chcą mieć wynik tu i teraz bez zbędnej zwłoki.

Oby podobnych bugów było w przyszłości jak najmniej. Spekulowało się nawet upadek całej usługi Endomondo. Na całe szczęście nic takiego nie miało miejsca. W dobie pozyskania sponsora czy partnera strategicznego z branży odzieży sportowej Under Armour raczej małe są szanse na taki negatywny obrót sprawy. I dobrze, bo masa użytkowników mocno przyzwyczaiło się do pozycji Endomondo w swoim telefonie.

(fot. Endomondo/My mobile)

CYTAT ARTYKUŁU:

„Wcześniej nawet ręczne załadowanie czy wskazanie treningu spowodowało błąd z fix GPS. Dopiero po kilku dniach dało się wczytać przebytą trasę”

Przygotowane przez

jest autorem 11461 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt