T-Mobile odpowiada Heyah gratisami GB-tów po doładowaniu

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Sieć komórkowa T-Mobile z okazji wakacji przygotowała promocję polegającą na podwajaniu bonusowych GB-tów internetu przyznawanych przy doładowaniu. Z pewnością dodatkowe paczki danych przydadzą się w tym gorącym letnim okresie typowo wypoczynkowym. Ponadto są one nawet w wybranych wariantach lepsze od niedawnej akcji marketingowej związanej Heyah również z zasileniami.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Oferta obowiązuje od 22 lipca do 30 września bieżącego roku. Dokładniejsze szczegóły jak zawsze są dostępne w komunikacie prasowym telekoma T-Mobile www.firma.t-mobile.pl/dla-mediow/aktualnosci/informacja-prasowa/2020/07/t-mobile-podwaja-gigabajty-na-wakacje.html. Owszem, jest to rozwiązanie Blueconnect typowo internetowe, ale zawsze mamy jakiś bonus w rozwiązaniu na kartę (Pre-paid).

Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby korzystać w jej ramach z normalnych rozmów telefonicznych lub wysyłania wiadomości SMS/MMS. Takie możliwości są dostępne naturalnie po wykonaniu doładowania konta. Dedykowana witryna oferty znajduje się na www.t-mobile.pl/pl/oferta_specjalna/internet-na-karte. Oby takich pozytywnych (nigdy nie negatywnych) zmian w krajowej telekomunikacji było jak najwięcej.

(fot. T-Mobile/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11705 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt