PREMIERA: Niesamowita jest ta walka Huawei bez sklepu Google Play

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

HMS, czyli Huawei Mobile Services to przykład heroicznej wręcz walki firmy Huawei z gigantem informatycznym Google. Z pewnością wielu innych producentów smartfonów na jego miejscu już dawno poddałoby się albo lepiej, całkowicie dałoby sobie spokój z produkcją inteligentnych telefonów komórkowych bez tak podstawowych przecież usług króla oraz magnata internetu.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

Jednak Huawei nic sobie z tego nie robi. Walczy dalej jak lew bez sklepu Google Play (rozwijając swój coraz ładniejszy AppGallery), YouTube, poczty Gmail, map Google Maps i tak jeszcze długo można wymieniać. Marka słynie przecież chociażby z znakomitych aparatów fotograficznych. Przypomina to równie heroiczną walkę My mobile z Google News o docieranie z najbardziej innowacyjnymi treściami do jak największej liczby Polaków na tle ogromnych koncernów medialnych, które jedynie przepisują informację.

Na ten moment wciąż niestety nie są wyświetlanie jakościowe materiały w zakładce Nauka i technika, a szkoda. Jedno jest pewne w tej całej historii. Nigdy nie można się poddawać, nawet jak Donald Trump, niedoszły pogromca Huawei podpisuje kolejne ograniczenia w związku z budową sieci 5G w kraju nad Wisłą (ciekawe jak będzie w przypadku zmiany władzy) tylko od zaufanych dostawców. Pod tym określeniem należy rozumieć oczywiście wykluczenie przed momentem nadmienionego chińskiego producenta infrastruktury. Dla porównania zachodnia Europa daje zielone światło dla 5G od Huawei.

(fot. Huawei/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt