70 PLN miesięcznie, tyle kosztuje dostęp do 5G w abonamencie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Za nami astronomiczne lato. Temperatury za oknem coraz częściej oscylują w granicach 30 stopni. To także czas wielkich żniw dla krajowych telekomów pod hasłem 5G. Niestety, ale w ofertach na kartę technologia nie jest dostępna, a wyłącznie w abonamentach. I teraz najciekawsze, w sieci komórkowej Plus nowoczesne 5G znajdziemy w kontrakcie od 70 PLN miesięcznie.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Zapomnijmy więc o tanim dostępie do prędkości w telefonie rzędu 500 Mb/s. Pod tym określeniem należy oczywiście rozumieć karciarzy, zawsze najtańszych na rynku. Oczywiście większość populacji jest leniwa i z wygody stawia na Post-paid z smartfonem za złotówkę na tle Pre-paid, gdzie dokładnie ta sama słuchawka kupiona w sklepie w wolnej sprzedaży sumarycznie da zdecydowanie niższy koszt. Marketing jednak robi swoje.

Niedawno Plus chwalił się dodaniem kolejnego inteligentnego telefonu komórkowego z 5G, mianowicie Motorola Edge. Co ważne, urządzenie tym razem wspiera usługi Google na tle Huawei dostępnego we wcześniejszej ofercie sprzętowej Polkomtela. No cóż, pozostaje zatem nic jak tylko mieć nadzieje, iż w miarę szybko 5G jakże dumnie zaczną oferować gracze wirtualni MVNO, oczywiście w rozwiązaniach na kartę.

(fot. Plus/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 12780 informacji na tej witrynie.4 komentarze do “70 PLN miesięcznie, tyle kosztuje dostęp do 5G w abonamencie”

 1. Derick Odpowiedz

  MVNO do czasu wdrozenia dedykowanych pasm nie dostana mozliwosci uslug 5G.
  Bez infrastruktury to moga sobie decydowac tylko o swoich 4 literach.
  Jak zwykle Kamil wykazujesz sie dziecinna naiwnoscia. Czasami trudo uwierzyc ze znasz niuanse rynku telekomunikacyjnego.

 2. adiko Odpowiedz

  I wszystkie oferty jak jeden mąż są mega słabe u każdego operatora, u każdego jest limit prędkości po przekroczeniu jakiejś wartości co całkowicie zabija sens 5G
  Co mi po takich prędkościach jak limit wyczerpać możemy już pierwszego dnia.
  To tak jakby mieć Ferrari i pierwszego dnia jeździć na maks prędkości, a potem przez pozostałe 29 dni tylko na pierwszym biegu bo mamy wyłączone.

Skomentuj

  My mobile © 2008-2023. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt