PREMIERA: Robot 5G dosłownie może uratować życie

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Technologia 5G to nie tylko szybszy Internet. To również wiele innych zalet, o których zwykłych konsument nie ma bladego pojęcia. Przez co niestety później zapełnia swoją tablicę na Facebooku, tzw. walla całą masą fake newsów dotyczących zagrożeń sieci nowej generacji. Tymczasem paradoksalnie im bliżej nadajnika 5G tym zdrowiej, aż chciałoby się im powiedzieć niejako na przekór.

Reklama                                                             Czytaj dalej
 

To nie wszystko. Ogromną zaletą 5G są niskie opóźnienia transmisji danych. W efekcie jak dajmy na to zdarzy się wypadek, dzięki zastosowaniu robotów zdalnie sterowanych przez lekarza w zupełnie innej części globu stanie się możliwe operowanie na odległość niczym przy użyciu kultowego da Vinci. Ten ostatni jest dostępny w licznej liczbie polskich szpitali i działa dobrze spełniając swoją rolę usprawniającą dla chirurga.

Tak więc jak widzimy 5G oferuje nie tylko lepszy gaming dla graczy, dla których liczy się każda milisekunda. To także zdecydowanie poważniejsze kwestie natury społecznej. Praktycznie zerowe opóźnienia to pieśń przyszłości nowoczesnego mobilnego internetu, a nie wyłącznie szybkości rzędu 1 Gb/s w terenie. Pozostaje zatem nic jak cierpliwie czekać na nadejście 5G na terytorium całego kraju, a nie w samych miastach.

(fot. Wikipedia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 10817 informacji na tej witrynie.

Obserwuj My mobile na Facebooku i otrzymuj wszystkie powiadomienia!

3 komentarze do “PREMIERA: Robot 5G dosłownie może uratować życie”

  1. Jjmstrtechn Odpowiedz

    Co za dzieciak nie mający pojęcia o temacie pisał ten tekst na zlecenie??? Fala rzeczywiście propaguje się w formie elipsy i pod masztem praktycznie nie promieniuje… Ale to kilka metrów od osi masztu a powyżej kilku metrów już masz mikrofalówkę w powietrzu i taki elektroszum że głowa mała… Ale cóż gadająca lodówka i inne pierdoły IOT plus pełna inwigilacja ważniejsze od cząstek wody drgających jak oszalałe… no chyba że skladalibysmy się z wody w dużej ilości;;;))) nauka nie boli… Ale pewnie kasa autorka też nie zabolała…

Skomentuj

  My mobile © 2008-2020. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt