PREMIERA: Komputer wyglądający jak Apple TV

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (oceń artykuł)
Loading...

Komputery najlepsze lata świetności mają już dawno za sobą. Któż z nas nie pamięta tych pięknych blaszaków z napisem, a może lepiej dumną naklejką Intel Pentium czy Celeron na obudowie oznaczającej szybki procesor na tle zawsze gorszego AMD Athlon lub Duron. Później przyszły laptopy i zaorały wszystko. Ciche notebooki to było coś na tle głośnych dużych skrzynek.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Teraz prym wiodą smartfony, aczkolwiek trudno o profesjonalną zaawansowaną pracę z ich udziałem no może z wyjątkiem działania z pocztą email. Tymczasem bardzo pozytywnie zaskoczył design komputerów Apple o nazwie Mac mini. Wyglądają one bowiem zupełnie tak samo jak kostka Apple TV, aczkolwiek jest ona trochę większa. Powyższa grafika doskonale to obrazuje. Nie ma tego irytującego pudła na wzór nowej konsoli Xbox Series X.

Jej aparycję możemy podziwiać sami na oficjalnej podstronie producenta Microsoft www.xbox.com/pl-PL/consoles/xbox-series-x. Jednak zdaniem My mobile zdecydowanie prowadzi stylowy komputer Apple Mac mini, który po podłączeniu myszki, klawiatury oraz monitora jest pełnoprawną maszyna do działania kreatywnego. Oczywiście są one drogie z specyfikacją bez dedykowanej karty graficznej. Więcej szczegółów znajdziemy na jakże eleganckiej witrynie giganta z Cupertino www.apple.com/pl/mac-mini.

(fot. Apple/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11698 informacji na tej witrynie.Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt