PREMIERA: Play był kiedyś liderem Watahy, zaś dziś zwykłym nasyconym wilkiem

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek6 Gwiazdek (1 liczba głosów, wasza ocena: 1,00 na 6)
Loading...

Coś niedobrego dzieje się w ostatnim czasie z siecią komórkową Play. Wyraźnie brakuje jej tego zęba zaciekłości i waleczności jak dawniej. Teraz z P4 odchodzą wszyscy, począwszy od rzecznika Marcina Gruszki a skończywszy na najbardziej utalentowanym YouTuberze w Polsce w temacie specjalistycznej (fachowej, wręcz seniorskiej) recenzji telefonów, czyli kanale Mobzilla. To nie jest przypadek, a cykl zdarzeń potwierdzający regułę.

Reklama                                                             Czytaj dalej
  Wspolpraca PR/reklamowa z My mobile

Wróćmy do 2014 roku, czyli sześć lat wstecz. Wtedy faktycznie Play był liderem Watahy dynamicznie zmieniającym drogi rynek telekomunikacyjny w Polsce. Teraz jest odwrotnie i W3 mu odskoczyła, czego najlepszym dowodem jest przelicznik 1 GB za 1 PLN w Orange czy T-Mobile (Plus ma 1 GB w cenie jeszcze niższej 0,50 PLN). Widzimy więc jak na dłoni, że P4 się wyłamuje jako ten najdroższy duży telekom w kraju nad Wisłą.

Ktoś może w tym miejscu powiedzieć, że jest on niczym spasiony kot (jak to kiedyś powiedział włodarz klubu żużlowego Stal Gorzów o horrendalnie wysokich kontraktach zawodników sztucznie pompujących balonik finansowy). Są miliony klientów, którzy być może płacą więcej niż inni nieświadomie, ale przyszła pora na spijanie śmietanki wraz z podległymi im inwestorami oraz islandzko-brytyjskimi właścicielami.

(fot. Play/Wikipedia/My mobile)

Przygotowane przez

jest autorem 11782 informacji na tej witrynie.2 komentarze do “PREMIERA: Play był kiedyś liderem Watahy, zaś dziś zwykłym nasyconym wilkiem”

  1. marco Odpowiedz

    To siła przyzwyczajenia napędza dzisiaj Play i pewnie przez jakiś czas tak będzie. Wielu moich znajomych którzy kiedyś przenieśli numer do Play nawet nie bierze pod uwagę że inna sieć jest tańsza i lepsza. Kiedyś Play ich przeją i zaproponował naprawdę świetne warunki w porównaniu do poprzedniego operatora. Stare W3 pozostawiło złe wspomnienia u wielu.
    Ale żeby tak nie narzekać pamiętam jak w połowie zeszłego roku znajoma narzekała na słaby internet w Play. Poradziłem jej zmianę na i pakiet no limit za 25 zł z którego korzysta do dziś. Jakie było jej zdziwienie że sieć działa bez problemu, ma praktycznie nie ograniczony internet (Gb z pakietu + bonus za doładowanie) i jeszcze do tego mniejsze koszty (w Play abonament 35 zł i 2 Gb internetu).

    • Kamil

      Otoz to, tzw. mobilne lenistwo MNP przenoszenia numeru 👌

Skomentuj

  My mobile © 2008-2021. All Rights Reserved, Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie loga, znaki firmowe oraz zdjęcia prasowe należą do ich właścicieli.
Kopiowanie treści bez zgody serwisu zabronione.
My mobile to serwis, dzięki któremu odkryjesz nowe
zadziwiające możliwości swojego telefonu. Zapraszamy!

Serwis rekomenduje wszystkie platformy:

Pomoc | Reklama | Dla Inwestorów | Kontakt